
Audi A3 Sportback - 1.6 TDI ultra Pro Line plus (bj Dec-2015) Euro6 Clima|Navi|Lmv
Algemeen
| Prijs | € 7.495 |
| Bouwjaar | December 2015 |
| Kilometerstand | 246.365 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 10 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-854-NK |
| Datum deel 1 | 10-12-2015 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 29 |
| Introductiejaar | juni 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.765 kg
Afmetingen (LxBxH): 431 x 179 x 143 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 89 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,4 l/100km (1 op 29,4)
Brandstofverbruik in de stad: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,2 l/100km (1 op 31,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 375 - € 390 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch sperdifferentieel
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Brake Assist System
- Start/stop systeem
Bezichtigen uitsluitend op afspraak.
Onze voertuigen staan op twee locaties.
Neem vooraf telefonisch contact op om te verifiëren waar het voertuig zich bevindt.
Op berichten via Marktplaats kunnen wij helaas niet altijd reageren.
English:
For vehicle export sales, including export license plates and 14-day insurance coverage, please contact us via the phone number below:
+31 6 34 15 35 56
Onze advertenties worden met zorg opgesteld, maar aan eventuele fouten of ontbrekende opties kunnen geen rechten worden ontleend.
Kijkt u daarom altijd even na of de gewenste optie aanwezig is om een weloverwogen besluit te kunnen nemen.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














![Audi A3 Sportback - 1.6 TDI Design Pro Line Plus [VIRTUAL]](https://cdn.autowereld.nl/I725891980/240x180/audi-a3-sportback-1-6-tdi-design-pro-line-plus-1-6-tdi-design-pro-line-plus.jpg)









