
Audi A3 Sportback - 2.0 FSI Ambition Let op Handel of Export
Algemeen
| Prijs | € 1.300 |
| Bouwjaar | Juli 2006 |
| Kilometerstand | 246.349 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 01-TD-VB |
| Datum deel 1 | 19-07-2006 |
| Topsnelheid | 214 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,10 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1290 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juli 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
In verband met optische en/of technische conditie is de auto bedoelt voor handel of export! Rijdt en schakelt prima.
Audi A3 Sportback 2.0 FSI Ambition Let op! Handel of Export!
- Kenteken: 01-TD-VB
- Merk: Audi
- Model: A3 Sportback
- APK tot: 29-07-2026
- Tellerstand: 246349 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2006
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: antraciet
- Motorinhoud: 1984 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: BVY
- Vermogen: 110 kW / 150pk
- Ledig gewicht: 1290 kg
- Max. trekgewicht: 1400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Getint warmtewerend glas
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Bestuurders-informatie-systeem
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Zonnescherm achterruit
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Elektronische remkrachtverdeling
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Tulp Autobedrijf in Dongen is een universeel autobedrijf. Wij hebben ruim 130 occasions op voorraad. Wij zijn BOVAG aangesloten en RDW-erkend. We kunnen uw nieuwe auto ter plaatse tenaamstellen op uw naam en uw eventuele inruilauto vrijwaren 24/7. Tevens hebben wij de mogelijkheid om u een autoverzekering aan te bieden met een lage premie. Ook een Autofinanciering kunnen wij u via een van onze partners aanbieden, vraag naar de mogelijkheden.
Garantie en onderhoud is mogelijk door te kiezen voor een van onze afleverpakketten.
Wij zijn doordeweeks geopend van maandag t/m vrijdag tussen 9:00 en 18.00 uur, op zaterdag tussen 10:00 tot 17:00 uur. Buiten openingstijden en op zondag zijn wij enkel geopend op afspraak.
BEZICHTIGING/PROEFRIT UITSLUITEND OP AFSPRAAK.
INRUIL IS MOGELIJK
Vakgarage Stoomberg-Tulp
De Slof 54
5107RJ Dongen
0162321313
verkoop@tulpautobedrijf.nl
www.vakgaragestoomberg-tulp.nl
Hoewel de informatie op deze website continue zo accuraat en actueel mogelijk wordt gehouden, zijn vergissingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie op deze website ten aller tijden onder voorbehoud. Het is onmogelijk om vergissingen en dergelijke volledig uit te sluiten.
Aan de inhoud van deze website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Wij adviseren de opties en specificaties zelf te controleren. Bij twijfels kunt u ons altijd vrijblijvend contacteren.
Voor meer informatie, vragen of het maken van een afspraak kunt u ons gerust bellen of mailen. Bel 06-19681441 voor een proefrit of mail ons naar verkoop@tulpautobedrijf.nl
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























