
Audi A3 Sportback - 2013 * 2.0 TDI Ambition Pro Line S * LMV * AIRCO * ELEC. RAMEN
Algemeen
| Prijs | € 7.995 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 277.372 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 31 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-TRL-02 |
| Datum deel 1 | 15-08-2013 (import) |
| Topsnelheid | 213 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Hoogeveenenweg 32
2913LV Nieuwerkerk aan den IJssel
+31108082936
https://nationaleautopark.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 213 km/u
GVW: 1.880 kg
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 119 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 418 - € 437 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- S Line exterieur
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
= Bijzonderheden =
Audi A3 Sportback 2.0 TDI Ambition Pro Line S AUTOMAAT 2013 | LMV | Airco
EX BPM!
DEPOSIT FOR bpm: €750
nl meerprijs van: €750
Zeer nette en sportieve Audi A3 Sportback 2.0 TDI Ambition Pro Line S uit 2013. Uitgerust met een krachtige en zuinige dieselmotor gecombineerd met een comfortabele automatische transmissie.
De auto rijdt en schakelt perfect en biedt een fijne combinatie van sportiviteit en comfort.
Gegevens:
Kenteken: 5-TRL-02
Bouwjaar: 2013
Brandstof: Diesel
Transmissie: Automaat
Kleur: Zwart
Carrosserie: Hatchback
Opties & extra’s:
? Automaat
? Airconditioning
? Elektrische ramen
? Lichtmetalen velgen
? Ambition Pro Line S uitvoering
? Sportief en comfortabel rijgedrag
Zowel van binnen als buiten in nette staat en direct rijklaar.
Heb je vragen? Stuur ons gerust een WhatsApp-bericht op +31 10 808 2936
Have any questions? Feel free to send us a WhatsApp message at +31 10 808 2936
Haben Sie Fragen? Senden Sie uns gerne eine WhatsApp-Nachricht an +31 10 808 2936
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
















































