
Audi A3 Sportback - 30 TFSI 110PK AUTOMAAT 2X S-LINE VIRTUAL WINTERPACK FULL LED MMI NAVI
Algemeen
| Prijs | € 21.945 |
| Prijs excl. BTW | € 18.320 excl. BTW |
| Bouwjaar | September 2021 |
| Kilometerstand | 103.571 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 17 september 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | N-502-BZ |
| Datum deel 1 | 17-09-2021 |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Daytonagrijs Pareleffect |
| Gewicht | 1255 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | september 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Spoiler
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2021
Referentienummer: 2718443
Prestaties
Topsnelheid: 204 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 434 x 182 x 144 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 118 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Interieur: Zwart
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 17-09-2021
= Aanvullende opties en accessoires =
- 6 luidsprekers (passief)
- Achterbank, in ongelijke delen 60:40 neerklapbaar
- Aluminium optiek in het interieur
- Android auto
- Apple CarPlay
- Audi pre sense front
- Audi smartphone Interface
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bekleding stof Index
- Bluetooth carkit
- Buitenspiegelbehuizing in kleur van de carrosserie
- Dakspoiler
- Digitale radio-ontvangst (DAB)
- Draadloze telefoonlader
- Full LED-koplampen, inclusief LED-achterlichten
- Geblindeerde ruiten achter
- Hemelbekleding in stof zwart
- ISO-fix
- LED-koplampen
- Led dagrijverlichting
- Led verlichting
- Led verlichting achter
- Lendensteunen, elektrisch instelbaar
- Lichtsensor
- Make-up spiegels verlicht
- Metallic lak
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun voorin
- MMI navigatie plus
- Parkeerhulp achter
- Parkeersensoren achter
- S-Line uitvoering
- Sport exterieur
- Sportonderstel
- Sportstuurwiel, multifunctioneel in leder, driespaaks
- Stoelen voor, normaal
- Stoelverwarming voor
- Virtual cockpit
- Voorruit warmtewerend
- Winter pack
= Bijzonderheden =
Origineel NL geleverde A3 Sportback voorzien van S-Line binnen en buiten, zwarte hemel, full led verlichting, virtual cockpit, donker glas, stoelverwarming, afgevlakt sportstuur en een tellerrapport nap.
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























