
Audi A4 Avant - 1.8 TFSI S Edition | S-Line | Bang&Olufsen | Trekhaak |
Algemeen
| Prijs | € 9.995 |
| Bouwjaar | September 2015 |
| Kilometerstand | 223.908 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 11 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GV-265-R |
| Datum deel 1 | 21-09-2015 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker grijs metallic |
| Gewicht | 1505 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2015 - jan. 2015
Modelcode: B8
Technische informatie
Koppel: 320 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 63 liter
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.100 kg
Afmetingen (LxBxH): 483 x 183 x 146 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 149 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Baan Basis Garantie: 40-puntencheck Minimaal geldige APK Nationale Autopas 12 maanden pechhulp NL-dekking*
Productveiligheid
Fabrikant: Baan Automotive Hengelo Goudstraat 50 7554ND HENGELO, NL 074-2559000 http://www.baanautomotive.nl verkoop@baanhengelo.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Trekhaak afneembaar
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Audioinstallatie met cd-wisselaar
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lendesteun(en) verstelbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- S Line exterieur
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Erg nette en sportieve Audi A4 Avant S-Line uit 2015, uitgevoerd met de juiste opties en uitstekend onderhouden. Deze luxe stationwagen combineert comfort, uitstraling en praktische ruimte met de sportieve looks van het geliefde S-Line pakket.
Uitgerust met het hoogwaardige Bang & Olufsen audiosysteem geniet je onderweg van een indrukwekkende geluidsbeleving. Daarnaast beschikt de auto over een trekhaak, ideaal voor een fietsendrager, aanhanger of caravan. Groot pluspunt: de turbo is recent vervangen, wat zorgt voor extra betrouwbaarheid en zorgeloos rijplezier.
Onder andere voorzien van:
S-Line interieur en exterieur
Bang & Olufsen soundsysteem
Trekhaak
Recent vervangen turbo
Navigatiesysteem
Cruise control
Climate control
Parkeersensoren
Lichtmetalen velgen
Sportstoelen
LED/Xenon verlichting
De Audi rijdt en schakelt uitstekend en verkeert zowel van binnen als van buiten in nette staat. Een comfortabele en representatieve auto die nog vele kilometers mee kan.
Interesse of vragen? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging.
Voorkom teleurstelling bel altijd vooraf of de betreffende auto nog beschikbaar is. Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Baan Automotive Hengelo niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























