
Audi A4 Avant - 1.8 TFSI |S-Line Edition | Automaat |
Algemeen
| Prijs | € 10.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 190.242 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 26 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HJ-654-Z |
| Datum deel 1 | 19-11-2015 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1505 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 245/40 R18
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.100 kg
Afmetingen (LxBxH): 470 x 183 x 144 cm
Wielbasis: 282 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 144 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- Sportonderstel
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Connect-pakket (Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Navigatie-systeem full map + hard disk)
- Sound-pakket (Audio installatie premium, DAB-ontvanger, Multimedia-voorbereiding)
om teleurstelling te voorkomen, mail, of liever bel of app me alvorens u komt, ik ben niet altijd aanwezig.
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































