
Audi A4 Avant - 1.8 TFSI S-line Edition Automaat I Super staat
Algemeen
| Prijs | € 9.990 |
| Bouwjaar | Februari 2013 |
| Kilometerstand | 183.993 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 28 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 12-ZVF-6 |
| Datum deel 1 | 19-02-2013 |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Cuveel Silber (grijs metallic) |
| Gewicht | 1500 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | augustus 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2012 - mei 2013
Referentienummer: 102
Technische informatie
Tankinhoud: 63 liter
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 191 km/u
Wielbasis: 282 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 149 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio-navigatie full map
- Bluetooth
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- dakspoiler
- koplampen adaptief
- lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
- S Line exterieur
Extra
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Interieur & Comfort
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- sportonderstel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- koplampreiniging
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Top verzorgde Audi A4 Automaat
Cuvee silver metallic (LX1Y) met zwart stoffen interieur (Sportstoelen)
Motor heeft bij Wealer (Audi dealer) een totale refit gehad in 2021, rekeningen ter inzage
Schakelt en rijdt zoals het hoort
Inruil mogelijk
Graag even bellen of appen voor de auto te komen bekijken/rijden, we werken enkel op afspraak!
We kunnen onze auto's afleveren door heel Nederland.
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























