
Audi A4 Avant - 2.0 TDI Pro Line Business Trekhaak Leer Cruise Voll.Onderhouden Export?
Algemeen
| Prijs | € 3.900 |
| Bouwjaar | Juli 2008 |
| Kilometerstand | 443.487 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 16 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 62-GHR-3 |
| Datum deel 1 | 10-07-2008 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 105 kW (143 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1530 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | april 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2008 - jan. 2011
Modelcode: B8
Technische informatie
Koppel: 320 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 65 liter
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.125 kg
Afmetingen (LxBxH): 485 x 183 x 145 cm
Wielbasis: 281 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 159 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Ploegh Molenweg 4 9231HS SURHUISTERVEEN, NL 0512-361251 http://www.garageploegh.nl info@garageploegh.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- mistlampen voor
Infotainment
- Autotelefoon voorbereiding
- Multimedia systeem
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
Overige
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Onderhoudshistorie
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
start, rijdt en schakelt goed!
Verder zo mee, export!!
= Bedrijfsinformatie =
U kunt gebruik maken van onze optiepakketten. LIEVER NIET MAILEN MAAR BELLEN! GARAGE PLOEGH 0512 - 36 12 51
Inruilen doen we graag en op afspraak zijn wij geopend tot 22.00uur.
Wij vinden het prettig als u belt.
U bent van harte welkom bij ons aan de molenweg 4
0512-361251 info@garageploegh.nl
06-43530009 Whatsapp
U kunt gebruik maken van onze optiepakketten.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























