
Audi A4 Avant - 2.0 TFSi 190pk Automaat B&O 19" Keyless Memory
Algemeen
| Prijs | € 17.900 |
| Bouwjaar | Mei 2016 |
| Kilometerstand | 139.039 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 04 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-907-VH |
| Datum deel 1 | 18-05-2016 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Moonlightblauw metallic |
| Gewicht | 1435 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2019
Modelcode: B9
Technische informatie
Koppel: 320 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 54 liter
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.060 kg
Breedte: 184 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieur: Rotsgrijs, Skai
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 121 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Bekleding, leder/alcantara (N7U)
- bi-xenon koplampen
- Comfortsleutel (PGE)
- elektrisch bedienbare achterklep
- Moonlightblauw (W1W1)
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Velgen, lichtmetaal 8,5J x 19 "5-V-spaak"-design (PQI)
- achterbank in delen neerklapbaar
- Akoestische glas in de voorportieren (VW6)
- Apple Carplay / Android auto
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bang & olufsen soundsystem (9VS)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend met geheugenfunctie (buitenspiegel(s) automatisch dimmend, Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar, Buitenspiegels elektr. met geheugen) (6XL)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control met speedlimiter (8T6)
- Dakreling, zwart (3S2)
- dakspoiler
- Decoratielijsten, aluminium Ellipse (5TT)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- LED dagrijverlichting
- Lendensteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- Licht- en regensensor (8N6)
- Multifunctioneel stuur, in leder (1XC)
- multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Parkeerhulp plus (7X2)
- passagiersairbag
- RDW-leges
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportonderstel (1BE)
- Sportstoelen voor (Q1D)
- start/stop systeem
- Stoelen vóór, elektrisch verstelbaar met geheugenfunctie op bestuurdersstoel (PV3)
- stuurwiel multifunctioneel
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Nette verzorgde auto!
19" Nieuw Audi set met Pirelli's
Wij vragen geen afleverkosten. Alle auto's zijn te koop voor het bedrag dat bij de advertentie staat., bij ons geen bijkomende garantie en/of onderhouds-pakketten! Wel zo transparant toch?
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































