
Volvo V40 - 2.0 T3 Momentum 152PK| Rijklaarprijs | Cruise | Clima | Navi | PDC | LMV | NAP
Algemeen
| Prijs | € 11.750 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 146.905 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 16 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GX-025-H |
| Datum deel 1 | 16-09-2015 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 112 kW (152 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zilver metallic |
| Gewicht | 1331 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.965 kg
Afmetingen (LxBxH): 437 x 180 x 144 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
CO₂-uitstoot: 127 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Side Impact Protection System
- Start/stop systeem
- Voetgangersairbag
Overig
- Hoofdsteunen voor
- Parkeersensor achter
= Bijzonderheden =
Deze Volvo V40 2.0 T3 Momentum 152PK komt uit 2015 en heeft 146.905km. gereden en is zeer netjes onderhouden. De Volvo wordt rijklaar afgeleverd en wij rekenen geen extra afleverkosten. De Volvo V40 werd geleverd van 25-04-2016 tot 22-04-2018 en kostte toen € 33.080,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2015 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 112 kW (152 PK) en een cilinderinhoud van 1969 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 210 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 8,3 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,5 liter per 100 km en hij weegt 1331 kg. De APK is geldig tot 16-09-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 205,25 per kwartaal.
De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK van minimaal 12 maanden.
Heeft U interesse in deze auto ,neem dan contact met ons op of kom langs voor een proefrit.
* In & Verkoop nieuw en gebruikt
* Financiering
* Verzekeringen
* Onderhoud en reparatie
* APK
* Auto Verhuur
* Classics
* Campers
* Bedrijfswagens
Auto Brekveld
Kisvelderweg 3
7161LC Neede
0545-745085
info@autobrekveld.nl
www.autobrekveld.nl
Hoeveel kost een Volvo V40 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































