
Audi A4 Avant - 3.0 TDI Quattro S-Line 240pk | CAMERA | CRUISE | STOELVERW. | 19" ROTOR
Algemeen
| Prijs | € 7.950 |
| Bouwjaar | April 2011 |
| Kilometerstand | 249.865 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 77-PZH-1 |
| Datum deel 1 | 13-04-2011 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,30 sec |
| Motorvermogen | 176 kW (239 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2967 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1710 kg |
| Trekgewicht max | 1900 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juni 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Audi A4 Avant 3.0 TDI Quattro S-Line 240pk | CAMERA | CRUISE | STOELVERW. | 19" ROTOR
Audi A4 Avant 3.0 TDI Quattro S-Line | CAMERA | 19” ROTOR | LEGENDARISCHE 3.0 TDI
Zeer dikke en heerlijk rijdende Audi A4 Avant 3.0 TDI Quattro S-Line Voorzien van de geliefde en vrijwel onverwoestbare 3.0 V6 TDI gecombineerd met automaat en quattro vierwielaandrijving.
Auto beschikt over historie, 2 sleutels en verkeert in nette staat.
Highlights
- 3x S-Line uitvoering
- S-Line interieur
- S-Line exterieur
- S-Line onderstel
- 3.0 V6 TDI 240PK
- Quattro vierwielaandrijving
- Automaat
- Achteruitrijcamera
- Cruise control
- Stoelverwarming
- Xenon koplampen
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- 19 inch Rotor velgen
- 2 sleutels
- Onderhoudshistorie aanwezig
Een echte liefhebbersauto met uitstraling, comfort én prestaties.
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























