
Audi A4 Avant - 40 TDI Pro Line Pano|Leder|Camera
Algemeen
| Prijs | € 22.995 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 175.910 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 04 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 15-04-2020 (import) |
| Topsnelheid | 231 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1515 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Audi A4 Avant 40 TDI Pro Line Pano|Leder|Camera
- Merk: Audi
- Model: A4 Avant
- Tellerstand: 175910 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2020
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1968 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: DET
- Vermogen: 140 kW / 191pk
- Ledig gewicht: 1515 kg
- Max. trekgewicht: 1700 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 185 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 505 - 529 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- LED koplampen
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Warmtewerend glas
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Geluidsisolerend glas
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Lederen/kunstlederen bekleding
- Lichtmetalen velgen meer-spaaks 19"
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Voorzien van 4 nieuwe banden.
Wilt u de andere auto's uit ons actuele aanbod bekijken? Bezoek dan onze website.
Wenst u een lease financiering? Kies op onze site de auto die u wilt en klik door op "financiering". Hier berekent u uw maandelijks leasebedrag, waarna u een lease contract kunt afsluiten bij een externe partner.
Bereikbaarheid
Wij zijn telefonisch bereikbaar tijdens onze openingstijden;
ma t/m vr van 09:00 tot 18:00 uur
en op zaterdag vanaf 09:30 tot 15:00uur
We verzoeken u om ons te bellen met een zichtbaar telefoonnummer, zodat wij u indien nodig kunnen terugbellen.
U kunt ons bereiken via telefoonnummer 06- 27483480. Indien u ervoor kiest om een SMS of Whatsapp bericht te sturen,
U kunt ons ook bereiken per e-mail via info@hecautomotive.nl
HEC Automotive BV
Industrieweg 111
5591JL Heeze
+31627483480
info@hecautomotive.nl
www.hecautomotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































