
Audi A6 Avant - 55 TFSI e quattro 367pk S tronic Competition AUTOMAAT LED STOELV CAMERA VIRTUAL TREKHAAK
Algemeen
| Prijs | € 33.445 |
| Prijs excl. BTW | € 27.681 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juli 2020 |
| Kilometerstand | 122.730 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 16 april 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JJG-59-J |
| Datum deel 1 | 20-07-2020 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 269 kW (366 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Daytonagrijs Pareleffect |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 53 |
| Introductiejaar | juli 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2020
Referentienummer: 2937077
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Maten
Afmetingen (LxBxH): 493 x 189 x 146 cm
Interieur
Interieurkleur: grijs
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 42 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Interieur: Donker grijs
= Aanvullende opties en accessoires =
- 2 bekerhouders in middenarmsteun achter
- Achterbankleuning, in ongelijke delen (40:20:40)
- Achterruitverwarming, met tijdschakelaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag voor bestuurder en voorpassagier
- Airconditioning, volautomatisch met zonnestandafhankelijke regeling, gescheiden temperatuurinstelling links en rechts
- Ambienteverlichting dashboard
- Audi Connect noodoproep & service
- Audi Music Interface
- Audi pre sense basic
- Audi pre sense front
- Audi smartphone interface
- Audi soundsystem
- Audi virtual cockpit
- Automatische airconditioning met vier zones
- Automatische snelheidsregeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bekleding leder/alcantara met 'S' logo in de voorstoelen (S line)
- Bestuurdersinformatiesysteem met kleurenscherm
- Bluetooth carkit
- Boordgereedschap in bagageruimte
- Briljantzwart
- Buitenspiegels, elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend met geheugenfunctie
- Buitenspiegels in zwart
- Buitenspiegels met geintegreerde LED-richtingaanwijzers
- Comfortmiddenarmsteun voor
- Dashboard en bovenzijde portieren in mono.pur
- Dashboard in mono.pur
- De-activering bijrijdersairbag
- Decoratielijsten, mat geborsteld donker aluminium
- Diffusor achter in donker chroom hoogglans
- Digitale radio-ontvangst (DAB)
- Dorpellijsten voorin en achterin verlicht, met S line logo voorin
- Elektrische ramen Achter
- Geïntegreerd bedieningsconcept ''Audi Touch Respoons'' met akoestische en haptische feedback
- Instapverlichting
- Interieur, dashboard en hemelbekleding in zwart
- Interieurvoorverwarming/ -ventilatie
- ISO-fix
- ISOFIX bevestigingsysteem voor kinderzitjes, voor de buitenste achterste zitplaatsen
- Kofferruimteverlichting
- Laadkabel voor openbare laadpunten (mode 3) voor laden tot maximaal 11 kW
- LED achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Lederen transmissiehendelknop
- LED koplampen
- Led verlichting
- Led verlichting achter
- Lendensteunen vóór, elektrisch verstelbaar
- Licht- en regensensor
- Lichtsensor
- Luchtinlaten in voorbumper en diffusor-inzetstuk in de achterbumper in Titaanzwart
- Matrix LED koplampen
- Metallic- of pareleffectlak
- Middenarmsteun
- MMI navigatie plus met MMI touch response
- Optiekpakket zwart inclusief hoogglans zwarte raamomlijsting
- Parkeercamera achter
- Parkeerhulp plus
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor & achter
- Pedalen en voetsteun in edelstaal
- Privacy glas
- Remzadels, rood gespoten
- S-Line uitvoering
- Schakelpookknop in geperforeerd leder
- Sierlijsten, aluminium, rondom de zijruiten
- S line aanduiding op de voorspatborden
- Sportstoelen met stof/leder combinatie inclusief S line logo in de rugleuning van de voorstoelen
- Sportstoelen voor
- Start-/stop knop, starten en uitschakelen van de motor
- Stoelverwarming voor
- Tire mobility system
- Velgen, gegoten lichtmetaal 8,5J x 19 'Multispaak'-design
- Verlichte make up spiegels
- Verlicht handschoenkastje
- Voetruimteverlichting
- Voor- en achterbumper, luchtroosters in de voorbumper en diffusor-gedeelte in de achterbumper in sportief-markant design
- Warmtewerend glas, groen getint
- Zijairbags vóór
= Bijzonderheden =
Stap in en ervaar hoe moeiteloos luxe en sportiviteit samenkomen in deze Audi A6 Avant 55 TFSI e Quattro Competition met 367 pk. Zodra u wegrijdt, voelt u de kracht en souplesse van de automaat, perfect in balans met de zekerheid van quattro-aandrijving. Binnenin verwelkomt het Virtual Dashboard u met overzicht en rust, terwijl stoelverwarming elke rit extra comfortabel maakt. De LED-verlichting geeft de A6 een krachtige uitstraling en met de parkeercamera en trekhaak is hij net zo praktisch als stijlvol.
Een auto die elke rit bijzonder maakt – van dagelijkse kilometers tot lange reizen. Maak gerust een afspraak en beleef het zelf tijdens een proefrit.
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Audi A6 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























