
Audi A6 Avant - 55 TFSI e quattro Competition | Soh 98.3% | Adaptive cruise | Black-optic | Styling pack |
Algemeen
| Prijs | € 40.800 |
| Prijs excl. BTW | € 33.779 excl. BTW |
| Bouwjaar | September 2020 |
| Kilometerstand | 96.784 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 04 mei 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | P-392-DX |
| Datum deel 1 | 08-09-2020 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 270 kW (367 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Daytonagrijs pareleffect |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 53 |
| Introductiejaar | juli 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2025
Modelcode: C8
Technische informatie
Koppel: 370 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 52 liter
Actieradius: 53 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.675 kg
Breedte: 189 cm
Wielbasis: 292 cm
Accu
Accu: 18 kWh
Interieur
Interieur: Zwart-rotsgrijs, Skai
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 17,6 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 40 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Garantiepakketten : Kijk op onze desktop website voor meer foto's van deze auto. Wij zijn een bij de BOVAG aangesloten autobedrijf, op onze website staan de verkoop pakketten.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Adaptieve ruitenwissers met geintegreerde verwarmbare ruitensproeiers (9PF)
- Bagageruimteklep, automatisch bedienbaar (4E7)
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend, met geheugenfunctie (6XL)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Daytonagrijs Pareleffect (6Y6Y)
- dimlichten automatisch
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Matrix-ledkoplampen (PX6)
- S Line exterieur
- Velgen, gegoten lichtmetaal 8,5J x 19 "Multispaak"- design (V87)
Infotainment
- Audi Phone Box (9ZE)
- Audi smartphone interface (IU1)
- Audi sound system (9VD)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera (KA2)
- Automatische airconditioning met vier zones (9AQ)
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- achterbank in delen neerklapbaar
- Afgevlakt multifunctioneel sportstuurwiel met schakelpaddels (2PF)
- armsteun achter
- armsteun voor
- Bekleding, leder-alcantara S line (N7K)
- Decoratielijsten, alumium fragment (5MU)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstoelen voor (Q1D)
- sportstuur
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- Zonwering, mechanisch voor de achterzijruiten (3Y4)
Veiligheid
- bots herkenning en activatie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- Verkeersbordherkenning (QR9)
- Zij-airbags achterin (4X4)
- zij airbag(s) voor
Overig
- Assistentiepakket Tour (cruise control adaptief met Stop&Go, file assistent, rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent) (PCC)
- Comfortsleutel inclusief achterklepontgrendeling met virtual pedal (elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, keyless entry) (PGC)
- oplaadmogelijkheid
- Sportonderstel (1BE)
= Bijzonderheden =
Deze Audi A6 in het populaire Daytona grijs heeft in combinatie met de zwarte accenten een mooie, sportieve uitstraling. De auto is niet alleen een plaatje om te zien, maar rijdt ook erg comfortabel dankzij fijne systemen zoals adaptive cruise control.
Leuk weetje: de naam Daytona grijs komt van het bekende Daytona racecircuit in Amerika — een knipoog naar het sportieve karakter van Audi.
Hoeveel kost een Audi A6 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































