
Audi A6 Avant - RS 6 TFSI quattro 600pk | Komt eind mei binnen | Panoramadak | Keramische remmen | HUD | L
Algemeen
| Prijs | € 122.849 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 37.500 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 13 januari 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-892-LG |
| Datum deel 1 | 12-01-2022 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 3,60 sec |
| Motorvermogen | 441 kW (600 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 8-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3996 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Mythoszwart metallic |
| Gewicht | 2075 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | oktober 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Beschikbaarheid
Voorraadstatus: Binnenkort verwacht
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2024
Modelcode: C8
Technische informatie
Koppel: 800 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 73 liter
Acceleratie (0-100): 3,6 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.740 kg
Breedte: 195 cm
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart/zwart/zwart/zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 11,6 l/100km (1 op 8,6)
CO₂-uitstoot (WLTP): 295 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Beschikbare afleverpakketten:
- Basis (inbegrepen):
✓ Tenaamstelling van de occasion
✓ 12 maanden wettelijke garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Wettelijke garantie (12 maanden garantie)
- Comfortpakket (€ 395 meerprijs):
✓ Professioneel gereinigd
(binnen en buiten)
✓ Volle tank of volledig opgeladen accu
✓ Batterijtest met State of Health
(SOH)-certificaat
✓ 12 maanden BOVAG-garantie
✓ Minimaal 3 maanden geldige APK
✓ Gegarandeerde kilometerstand
✓ Controle vloeistoffen, olie en bandenspanning
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis "): BOVAG garantie (12 maanden)
- Zekerheidspakket (€ 995 meerprijs):
✓ 18 maanden a-point Zekerheidsgarantie
✓ Minimaal 12 maanden geldige APK
✓ Gegarandeerd 7.500 km of 6 maanden
onderhoudsvrij rijden
✓ Uitgebreide 130-puntencheck
✓ Batterijtest met State of Health
(SOH)-certificaat
✓ Professioneel gereinigd
(binnen en buiten)
✓ Volle tank of volledig opgeladen accu
✓ Mobiliteitsgarantie*
✓ 2 dagen gratis vervangend vervoer
+ Gratis eerste jaar a-point loyaliteit
(t.w.v. € 437,50)
Profiteer van gratis voordelen zoals zomer- en
winterchecks en APK.*
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis "): BOVAG garantie (12 maanden); 18 maanden a-point Zekerheidsgarantie (18 maanden garantie, 40.000 km garantie)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- laser LED koplampen
- Mythos zwart metallic (0E0E)
- Panorama-glasdak (3FU)
- S Line exterieur
- Velgen, gegoten lichtmetaal 10,5J x 22 "5-V-spaak-trapeze"-design (53G)
- Akoestisch zijruiten (VW0)
- aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend, met geheugenfunctie (6XL)
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Servosluiting portieren (GZ2)
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audi smartphone interface (IU1)
- Audi virtual cockpit (9S9)
- Bang & Olufsen Premium soundsystem (9VS)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Head-Up display (KS1)
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning met vier zones (9AQ)
- Bekleding leder "Valcona" (RS 6) (PEH)
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Stoelverwarming voor- en achterin (4A4)
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- Decoratielijsten, alumium fragment (5MU)
- Driespaaks lederen sportcontourstuur, afgevlakt aan de onderzijde, multifunctioneel, met stuurpaddels (2PF)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Interieurvoorverwarming (9M9)
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstuur
- S sportstoelen vóór (Q4Q)
- Stoelventilatie voor (4D3)
- Stuurwiel, elektrisch in hoogte- en diepte verstelbaar (2C7)
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanning controle systeem (7K3)
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Nachtzichtassistent (9R1)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- Top View 360° cameras (PCZ)
- Verkeersbordherkenning (QR9)
- zij airbag(s) voor
Overig
- Adaptive Air Suspension (1BK)
- Assistentiepakket City (Audi side assist inclusief Audi pre sense rear, achteruitrij assistent, kruisend verkeer detectie) (PCM)
- Dynamic pakket plus (Dynamische vierwielbesturing, Remmen, keramisch (RS 6), Sportdifferentieel) (PA3)
- Onderstel met demperregeling (1BL)
- RS-sportonderstel plus met Dynamic Ride Control (DRC) (2MC)
Hoeveel kost een Audi A6 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























