
Audi A6 Avant - RS 6 TFSI quattro |Pano |B&O Adv. |Keramische |Stoelvent. |Head-Up |4wielbesturing |exclus
Algemeen
| Prijs | € 99.950 |
| Bouwjaar | Augustus 2020 |
| Kilometerstand | 120.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JVS-89-Z |
| Datum deel 1 | 10-08-2020 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 3,60 sec |
| Motorvermogen | 441 kW (600 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 8-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3996 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Suzuka Grey |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | oktober 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2024
Modelcode: C8
Technische informatie
Koppel: 800 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 73 liter
Acceleratie (0-100): 3,6 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.740 kg
Breedte: 195 cm
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart/zwart/zwart/zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 11,5 l/100km (1 op 8,7)
CO₂-uitstoot (WLTP): 290 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 12 maanden BOVAG garantie :
- 12 maanden BOVAG garantie
- Auto vakkundig gereinigd en gepoetst
- Onderhoudsbeurt volgens fabriek specificaties
- Nieuwe APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- laser LED koplampen
- Panorama-glasdak (3FB)
- Servosluiting portieren (GZ2)
- S Line exterieur
- Velgen, gegoten lichtmetaal 10,5J x 22 "5-V-spaak-trapeze"-design (53H)
- Voorruit, verwarmbaar (4GR)
- Akoestisch zijruiten (VW0)
- aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend, met geheugenfunctie (6XL)
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- keyless entry
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Audi Phone Box (9ZE)
- Bang & Olufsen Advanced Soundsystem (8RF)
- Head-Up display (KS1)
- Navigatiesysteem full map
- Audi smartphone interface (IU1)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- multimedia-voorbereiding
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning met vier zones (9AQ)
- Bekleding leder "Valcona" (RS 6) (PEH)
- Dashboard en Interieurelementen in leder "Fijnnappa" (7HF)
- Decoratielijsten, Carbon koper (5MK)
- Interieurvoorverwarming (9M9)
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Stoelventilatie voor (4D3)
- Stoelverwarming voor- en achterin (4A4)
- Zonwering, mechanisch voor de achterzijruiten (3Y4)
- achterbank in delen neerklapbaar
- Afgevlakt multifunctioneel sportstuurwiel met schakelpaddels (2PF)
- armsteun achter
- armsteun voor
- Decoratielijsten, alumium fragment (5MU)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbaar stuurwiel (2C7)
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstuur
- S sportstoelen vóór (Q4Q)
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanning controle systeem (7K3)
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- Top View 360° cameras (PCZ)
- zij airbag(s) voor
Overig
- Audi Lane Departure Warning inclusief verkeersbordherkenning en emergency assist (actieve noodgeval assistent, rijstrooksensor met correctie, Verkeersbordherkenning) (PCB)
- Dynamic pakket plus (Dynamische vierwielbesturing, Remmen, keramisch, gelimiteerd slipdifferentieel) (PA3)
- Adaptive Air Suspension (1BK)
- Assistentiepakket City (Audi side assist inclusief Audi pre sense rear, achteruitrij assistent, kruisend verkeer detectie) (PCM)
- Assistentiepakket Tour (cruise control adaptief met Stop&Go, file assistent, rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent) (PCC)
- Onderstel met demperregeling (1BL)
= Bijzonderheden =
!!! Tweede pinksterdag geopend van 10:00 tot 15:00 !!!
Inruil van uw huidige auto is mogelijk
wij taxeren uw auto via WhatsApp !
Stuur zo compleet mogelijk beschrijving van uw auto en een aantal foto's,
Via WhatsApp : 072 540 6400
Wij zijn aangesloten bij de BOVAG
Rietmeyer
Wolvenkoog 2
1822 BE Alkmaar
072-5406400 ( bereikbaar van 09:00 -17:00)
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Hoeveel kost een Audi A6 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























