
Audi A6 Limousine - 2.0 TFSI S-Edition, Climate, Cruise, Xenon, Leder, Navi, NAP
Algemeen
| Prijs | € 5.245 |
| Bouwjaar | Januari 2009 |
| Kilometerstand | 232.428 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 03 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 08-HJK-9 |
| Datum deel 1 | 16-01-2009 |
| Topsnelheid | 224 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1525 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | oktober 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 224 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.130 kg
Afmetingen (LxBxH): 493 x 186 x 146 cm
Wielbasis: 284 cm
Interieur
Interieurkleur: Bruin
Milieu
CO₂-uitstoot: 179 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik in de stad: 10,4 l/100km (1 op 9,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 3 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding
- Buitenspiegel automatisch dimmend
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon adaptief
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportonderstel
- Zonnescherm achterruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
Overig
-
- Airbag passagier
- Audiobediening op het stuurwiel
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Koplampen sproeier
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- LED verlichting
- Lichtsensor
- Metallic lak
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen voor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
- S Line-pakket (Lendesteunen (verstelbaar), Sportonderstel, Sportstuur)
- Sportonderstel
- Verlichting adaptief
= Bijzonderheden =
Nette auto rijd en schakelt goed.
Klein plekje op achterbumper niet hinderlijk !
Hoeveel kost een Audi A6 Limousine verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























