
Audi A6 Limousine - 2.4 Pro Line Business | Nieuw Binnen | Automaat | Trekhaak | Apk 01-2027
Algemeen
| Prijs | € 1.948 |
| Bouwjaar | Maart 2005 |
| Kilometerstand | 300.843 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 26 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 59-RG-JF |
| Datum deel 1 | 17-03-2005 |
| Topsnelheid | 226 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 130 kW (177 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2393 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1530 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | augustus 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2004 - nov. 2008
Modelcode: C6
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 226 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.135 kg
Afmetingen (LxBxH): 502 x 186 x 147 cm
Wielbasis: 284 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 235 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Brandstofverbruik in de stad: 13,9 l/100km (1 op 7,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 9
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: van Leeuwen Auto's Kapitein Nemostraat 18 7821AC EMMEN, NL 0591-820350 http://www.vanleeuwenemmen.nl verkoop@vanleeuwenemmen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
- Trekhaak afneembaar
Infotainment
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoon voorbereiding
- Bestuurders-informatie-systeem
- Cd-wisselaar
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen voor en achter
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen anti-whiplash
- stuur leder
= Bijzonderheden =
Deze auto word op dit moment voor u gereinigd.
Omdat wij deze occasion u niet willen onthouden adverteren wij de auto alvast met een beperkt aantal foto’s.
De uitgebreide fotoreportage en meer informatie volgt nog!
Deze Audi A6 Limousine 2.4 Pro Line Business is een comfortabele en stijlvolle sedan met een tijdloze uitstraling. De krachtige 2.4 V6 benzinemotor in combinatie met de automatische transmissie zorgt voor een soepele en comfortabele rijervaring.
De Pro Line Business uitvoering biedt een fijne combinatie van luxe en comfort, ideaal voor zowel dagelijkse ritten als langere afstanden. Daarnaast beschikt deze A6 over een trekhaak, wat hem ook praktisch inzetbaar maakt.
Met zijn ruime interieur en comfortabele wegligging staat deze Audi bekend als een fijne reisauto met veel rijcomfort.
Deze Audi komt uit 2005 en heeft een kilometerstand van 300.843 km. Met een APK tot 01-2027 is hij klaar voor nog vele kilometers. Een nette en representatieve sedan die klaarstaat voor zijn volgende eigenaar.
Deze occasion is te bezichtigen bij ons aan de Kapitein Nemostraat 18 in het mooie Emmen.
Bij ons kunt u alles inruilen, uiteraard uw huidige auto maar ook uw caravan, camper, motorfiets, scooter, brommobiel of boot! Ook zonder APK of met schade.
Neem gerust eens contact op met een van onze verkopers voor een vrijblijvend voorstel, dit kan ook via Whatsapp via +31591820350.
Standaard worden onze occasions rijklaar aangeboden (tenzij expliciet aangegeven), daarnaast bieden wij afleverpakketten aan,
Hierbij onze mogelijkheden:
Afleverpakketten
Hierbij onze mogelijkheden;
Aflevering zo mee (Zonder pakket): € 20,-
• Tenaamstelling nieuwe auto.
• Vrijwaren inruilauto.
• Vloeistoffen controle
Aflevering Van Leeuwen basis: € 295,-
• Tenaamstelling nieuwe auto.
• Vrijwaren inruilauto.
• Nieuwe APK inclusief voortkomende kosten.
Aflevering Van Leeuwen Comfort: € 445,-
• Van Leeuwen basis +
• Nieuwe olie, nieuw oliefilter
• Overige vloeistoffen controleren en bijvullen.
Aflevering Van Leeuwen compleet: € 895,-
• Van Leeuwen Comfort +
• Onderhoudsbeurt volgens schema.
• 3 maanden/10.000 KM volledige garantie.*
*Geldig voor auto’s boven de € 7500,- tot 175.000km.
Daarnaast: werken wij ook samen met Autotrust
• Vraag de verkoper naar de voorwaarde.
• Reparatie in eigen regio.
• Snel en eenvoudig claimen bij pech.
• Tot 24 maanden zorgeloos rijden
Deze auto financieren? Ook dit is mogelijk.
Uiteraard bent u vrij om zonder afspraak langs te komen, echter raden wij wel altijd aan om even te bellen voor vertrek om teleurstelling te voorkomen.
Een afspraak is snel gemaakt via 0591 820 350.
Tot snel!
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 09:00 uur tot 18:00 uur.
Zaterdag: 08:30 uur tot 17:00
Zondag gesloten.
Telefoon: 0591-820350
E-mail: info@vanleeuwenemmen.nl
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0591-820350).
Hoeveel kost een Audi A6 Limousine verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























