
Audi A6 Limousine - 3.2 FSI quattro Ketting hoorbaar
Algemeen
| Prijs | € 1.950 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 281.447 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 03-SK-TX |
| Datum deel 1 | 16-02-2006 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,10 sec |
| Motorvermogen | 188 kW (256 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3123 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1655 kg |
| Trekgewicht max | 1900 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | maart 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 7,1 s
Topsnelheid: 250 km/u
GVW: 2.260 kg
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 264 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 11 l/100km (1 op 9,1)
Brandstofverbruik in de stad: 15,8 l/100km (1 op 6,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 8,2 l/100km (1 op 12,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoon
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Hoofdsteunen actief
- Hoofdsteunen voor
- Houtafwerking interieur
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bestuurders-informatie-systeem
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
Overig
- Bochtverlichting
- Memory seats
- Multimedia scherm
- Navigatiescherm
- Parkeersensoren voor /achter
- Standkachel
- USB/AUX/BLUETOOTH
= Bijzonderheden =
Ketting hoorbaar maar gewoon goed te rijden
Om teleurstelling te voorkomen, raden wij u aan voor vertrek altijd te bellen.
• Inruil mogelijk
• Tenaamstelling op locatie mogelijk, ook in het weekend of in de avond.
Openingstijden: Maandag t/m vrijdag: 09:00-17:00
Zaterdag: 10:00-16:00
Zondag: gesloten(evt geopend op afspraak)
U bent van harte welkom!
Hoeveel kost een Audi A6 Limousine verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























![Ford Fiesta - 1.0 EcoBoost Connected [ Navi Airco Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761976202/240x180/ford-fiesta-1-0-ecoboost-connected-navi-airco-cruise.jpg)











