
Audi A6 Limousine - 2.8 FSI Sport Edition S-Line / Automaat / Navigatie / Climate Control / Cruise Control / H
Algemeen
| Prijs | € 16.950 |
| Bouwjaar | Januari 2015 |
| Kilometerstand | 152.911 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 21 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 4-XPP-22 |
| Datum deel 1 | 04-01-2015 |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,70 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2773 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1585 kg |
| Trekgewicht max | 1900 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | november 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Beverwijkerstraatweg 232-B
1901NM Castricum
0251769146
https://www.favoriet-occasions.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 245/45 R18
Acceleratie (0-100): 7,7 s
Topsnelheid: 240 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.190 kg
Afmetingen (LxBxH): 492 x 187 x 146 cm
Wielbasis: 291 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 172 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 9,6 l/100km (1 op 10,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch sperdifferentieel
- S Line exterieur
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Automatisch Sper Differentieel
- Start/stop systeem
Overig
- Hard disk
= Bijzonderheden =
U merkt het aan de look and feel van deze auto: dit is kwaliteit. De Audi A6 Limousine is ontworpen volgens de Duitse opvattingen van kwaliteit en degelijkheid, maar biedt tegelijk een hoge mate van comfort en uitstekende rijkwaliteiten. Grijze muizen zijn er al genoeg. Daarom heeft deze auto een lekker pittige S-Line styling. Dankzij de zescilinder motor en de automatische transmissie, is het autorijden snel en comfortabel. Dankzij de xenonverlichting profiteert u in het donker van een krachtige en heldere lichtbundel. Ook is de auto voorzien van: sportonderstel, halflederen bekleding, warmtewerend glas, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Uw favoriete muziek klinkt beter dan ooit met het ingebouwde high performance audiosysteem. U rijdt snel, zuinig en zeker naar uw bestemming met het navigatiesysteem. Electronic climate control regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Schakel simpel en veilig naar uw favoriete artiest met de audiobediening op het stuur. Voor een storingvrije radio-ontvangst zorgt de ingebouwde DAB-ontvanger. Extra opties op deze auto zijn: regensensor, cruise control, sportstuurwiel, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen.
Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
Vrijwel alle auto's hebben een NAP-CERTIFICAAT, dus GEGARANDEERDE kilometers! Wij adverteren met correcte bouwjaren en geen modeljaren!
Het komt nog wel eens voor dat een e-mail niet aan komt, mocht u na 24 uur nog geen reactie hebben ontvangen stuur deze dan opnieuw of neem telefonisch contact met ons op.
Contactgegevens:
Favoriet Occasions
Beverwijkerstraatweg 232B ( navigatie tip Korendijk 1 Castricum)
1901 NM Castricum
Tel: 0251-769146
Whatsapp: 0251-769146
E-mail: info@favoriet-occasions.nl
Website: www.favoriet-occasions.nl
Openingstijden: Maandag T/M Vrijdag van 09.00 uur tot 17.00 uur geopend
Zaterdag van 10.00 uur tot 17.00 uur geopend
Alle informatie, advertenties en prijskaarten zijn onder voorbehoud van typ-, en/of drukfouten. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid hiervoor.
Hoeveel kost een Audi A6 Limousine verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























