
Audi A6 Limousine - 3.2 FSi Quattro FULL OPTION Adaptive Cruise Stoelverw V+A Schuifdak
Algemeen
| Prijs | € 7.900 |
| Bouwjaar | Juni 2005 |
| Kilometerstand | 273.530 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 25 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 53-XS-DR |
| Datum deel 1 | 13-06-2005 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,10 sec |
| Motorvermogen | 188 kW (256 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3123 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1655 kg |
| Trekgewicht max | 1900 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | maart 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 245/40 R18
Acceleratie (0-100): 7,1 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.260 kg
Afmetingen (LxBxH): 492 x 186 x 146 cm
Wielbasis: 286 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 264 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 11 l/100km (1 op 9,1)
Brandstofverbruik in de stad: 15,8 l/100km (1 op 6,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 8,2 l/100km (1 op 12,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoon
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Hoofdsteunen actief
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bestuurders-informatie-systeem
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- Stoelverwarming voor en achter
= Bijzonderheden =
- Meest unieke A6 met werkelijk alle denkbare opties: Adaptive Cruise Control, stoelverwarming (voor+achter!), schuifdak, leder, navi, elektrische stoelen, memory, Bose geluidssysteem
- 100% onderhouden, onderhoudsboekje aanwezig en volledig ingevuld
- Rijdt en schakelt uitstekend
Hoeveel kost een Audi A6 Limousine verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























