
Audi A6 Sportback e-tron - 367pk S Edition Performance 100 kWh | 21" Velgen | Rondomzicht Camera
Algemeen
| Prijs | € 56.900 |
| Bouwjaar | Mei 2025 |
| Kilometerstand | 10.281 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 08 mei 2029 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HNS-19-J |
| Datum deel 1 | 08-05-2025 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,40 sec |
| Motorvermogen | 270 kW (367 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Mythoszwart metallic |
| Gewicht | 2150 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Technische informatie
Koppel: 565 Nm
Aandrijving
Actieradius: 756 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,4 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.750 kg
Afmetingen (LxB): 493 x 192 cm
Wielbasis: 295 cm
Accu
Accu: 100 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 10 uur
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 270 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 21 minuten
Interieur
Interieur: Zwart-antraciet-staalgrijs, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 14 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 290 - € 317 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Audi Approved (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): Audi Approved Plus
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Extra getint glas
- lichtmetalen velgen 21"
- S Line exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Geluidwerend glas
- glans exterieur delen
- keyless entry
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- matrix LED koplampen
- metaalkleur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm passagier
- smartphone entry
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- warmtepomp
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco separaat achter
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- hemelbekleding donker
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- sportief interieur
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- rondomzicht camera
- achteruitrij assistent
- actieve noodgeval assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
Overig
- Buitensp. aut. dimmend
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- motorgeluid simulator
- oplaadmogelijkheid
- rode remzadels
= Bijzonderheden =
Deze Audi A6 Sportback e-tron is een demonstratieauto. Voor een bezichtiging, proefrit en de actuele kilometerstand kun je contact opnemen met Pouw in Harderwijk. De auto is volgens strenge dealereisen rijklaargemaakt, voorzien van fabrieksgarantie en hij wordt afgeleverd met een volle accu.
Pouw is voor jou het bekende gezicht van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens. Wij zijn er voor je met de verkoop van nieuwe en gebruikte personenauto’s en bedrijfswagens. Verder staan we voor je klaar met onze werkplaatsen, leaseproducten, financierings- en verhuuractiviteiten en onze schadeherstelbedrijven. Klaar om samen met jou op weg te gaan. Je vindt onze vestigingen in Apeldoorn, Deventer, Hardenberg, Harderwijk, Kampen, Meppel, Rijssen en Zwolle.
Hoeveel kost een Audi A6 Sportback e-tron verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































