
Audi A8 - 3.7 quattro Pro Line | Elektrische leder stoelen | Adaptive Cruise | Parkeersensoren | Ele
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand | 268.292 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 21-NT-DF |
| Datum deel 1 | 10-02-2004 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,60 sec |
| Motorvermogen | 206 kW (280 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 8-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3697 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1745 kg |
| Trekgewicht max | 2300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | juni 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/55 R17
Acceleratie (0-100): 5,6 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.370 kg
Afmetingen (LxBxH): 505 x 189 x 144 cm
Wielbasis: 294 cm
Interieur
Interieurkleur: Bruin
Milieu
CO₂-uitstoot: 286 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 11,9 l/100km (1 op 8,4)
Brandstofverbruik in de stad: 17,3 l/100km (1 op 5,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Autotelefoon
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Geluidwerend glas
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Parkeersensor achter
Overig
- 17 inch 10 spaaks
- Bluethooth
- Bose soundsysteem
- Climate control achter
- Elektrische bestuurdersstoel
- Elektrische stuurverstelling
- Elektrische voorstoelen
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektrisch verstalbare stoel
- Elektrisch verstelbaar voorstoelen
- Led verlichting rondom
- Licht en regensensor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensoren voor en achter
- Sportstuurwiel met flippers
- Stuurwiel elektrisch verstelbaar
Beschikbare afleverpakketten vraag naar de voorwaarden:
• Pakket 1 (€ 395): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflever controle - Wassen / reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig
• Pakket 2 (€ 595): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflever controle - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Servicebeurt
• Pakket 3 (€ 995): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflever controle - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Grote onderhoudsbeurt (naar fabrieksvoorschrift)
-3 maanden garantie
Wij bieden dealer kwaliteit geselecteerde occasions aan tegen vaste netto meeneemprijzen (wij rekenen geen rijklaar maakkosten).
De meeste occasions hebben een aantoonbare onderhoudshistorie en zijn voorzien van een Nationale Auto Pas (NAP). In veel gevallen zijn onze occasions dealer onderhouden. Bij binnenkomst krijgen al onze auto’s zowel een optische als een technische inspectie. Zo kunt u niet onverwachts voor verrassingen komen te staan. Inruil, financiering of lease is uiteraard mogelijk en de auto's worden bij ons op locatie te naam gesteld. Export documenten aanmaken voor een gekochte voertuig is eventueel ook mogelijk bij ons.
Financiering of leasen is bij ons uiteraard ook mogelijk. Wij werken hiervoor samen met enkele gerenommeerde partijen, zoals DTC Lease en Financial Lease. Wil je langskomen voor een proefrit of bezichtiging? Maak dan wel even afspraak.
Heeft u vragen over een van onze occasions of wilt u meer informatie? Neem dan gerust contact met ons op via telefoonnummer 06 - 82043012 of kijk op WWW.AUTOCOLLECTION.NL
Tevens kunt u ons bereiken via WhatsApp op 06 – 82043012 voor extra (detail) foto’s en video’s van de auto waar uw interesse naar uit gaat. Ook kunt u via de WhatsApp foto's sturen van uw huidige auto voor een juiste inruilindicatie. Wij helpen u graag verder!
WHATSAPP: +31682043012
NL: Graag vooraf bellen voor bezichtiging en/of vragen Op mail reageren wij niet!
EN: Please call in advance for viewing and / or questions We do not respond by mail!
BS: Kao i pozvati pred za gledanje i / ili pitanja Na mail mi ne reagiraju!
PL: Jak zadzwonic z wyprzedzeniem do ogladania i / lub pytania Na maila nie reaguja!
Wij hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Audi A8 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































































