
Hyundai i20 - 1.2i i-Drive *Rijklaarprijs *1e eigenaar *dealeronderhouden
Algemeen
| Prijs | € 3.250 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 185.468 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 10 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JB-011-V |
| Datum deel 1 | 03-06-2011 (import) |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 57 kW (77 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 945 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | september 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/70 R14
Acceleratie (0-100): 12,9 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.515 kg
Afmetingen (LxBxH): 394 x 171 x 149 cm
Wielbasis: 253 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 119 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Rijklaarprijs: minimaal 6 maanden APK, vloeistofcontrole, reinigingsbeurt en tenaamstelling
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
Overig
- Achterdeuren
- Airbag passagier
- AUX/USB ingang
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Isofix
- Ruitenwisser achter
= Bijzonderheden =
Zuinig en betrouwbaar in wit, handgeschakeld en ideaal als betaalbare stads- of startersauto met lage gebruikskosten. Goed onderhouden door de dealer, direct rijklaar en perfect voor wie zoekt op zuinige hatchback, betrouwbare occasion of goedkope benzine auto. Wees er snel bij: scherpe rijklaarprijs en direct mee te nemen!
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Wij zijn een RDW-erkend bedrijf en kunnen uw auto direct tenaamstellen. U bent van harte welkom voor een bezichtiging. Ook zijn inruil, financiering en verzekering bij ons mogelijk. Wij staan graag voor u klaar met betrouwbare en persoonlijke service.
Wij rekenen geen afleverkosten. Uiteraard is een proefrit en/of aankoopkeuring mogelijk.
Voor meer informatie kunt u kijken op www.koseautos.nl of contact opnemen via 010-2239608.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























