
Audi e-tron - 50 Quattro S-line Panodak S stoelen Luchtv. ACC 360camera
Algemeen
| Prijs | € 35.900 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 60.000 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 14-02-2020 |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Gletjserweiss (wit metallic) |
| Gewicht | 2345 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
GVW: 2.345 kg
Wielbasis: 293 cm
Interieurkleur: Zwart
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Motorrijtuigenbelasting: geen
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): In overleg
Fabrikant: Autobedrijf Kanen Loo 14a 5571KR BERGEIJK, NL 0497556237 http://www.autokanen.nl info@autokanen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Akoestisch glas
- Audi Matrix LED-koplampen incl. dynamische richtingaanwijzers voor en achter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- S-line achterbumper
- S-line achterspoiler
- S-line dorpelverbreders
- S-line exterieurpakket
- S-line hoogglans zwarte grill
- Schuif-/kanteldak
Infotainment
- Apple carplay
- Audi virtual cockpit
- Bang & Olufsen Sound System
- Bestuurders informatie systeem
- Bluetooth
- DAB+
- Head-up display
- Spraakherkenning
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoon
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Adaptieve cruisecontrol
- Ambienteverlichting
- Armsteun
- Beide stoelen in hoogte verstelbaar
- Bekerhouder
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfort airco met vier zones
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoelen inclusief geheugenfunctie voor de bestuurdersstoel
- Interieurvoorverwarming
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Leder fijnnappa met ruitenstiksel
- MMI-navigatie plus met MMI touch
- Omgevingscamera's
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- S-line badge buitenzijde
- S-line dorpellijsten
- S-line drie spaaks stuur
- S-line instaplijsten
- S-line interieurpakket
- S-line sportstoelen volleder
- S-line sportstoelen voorin
- Stuur verstelbaar
- Verkeersbordherkenning met een camera
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- 4-corner-luchtvering met elektronisch geregelde demping, sportuitvoering
- 360-graden camera met parkeersensoren voor en achter
- Achteruitrijcamera
- Adaptive Air Suspension (actieve luchtvering)
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Audi Pre Sense Basic
- Automatische daglichtschakeling
- Derde remlicht
- Dynamische lichtbundelhoogte-verstelling
- Fullsize airbags
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Nachtzichtassistent met voetgangersherkenning
- Side assist
Overige
- Afgebeelde velgen tegen meerprijs leverbaar
- Coming home functie
- Draadloze telefoonlader
- Drive select
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Luchtvering
- Permanente vierwielaandrijving (Quattro)
- S-line sportonderstel
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstand
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Audi E-tron 50 Quattro S-line Panodak S stoelen Luchtv. ACC 360camera
Belangrijke opties:
- Glazen panorama dak
- S sportstoelen fijnnappa
- 360graden camera
- Luchtvering
- Nachtzichtassistent
- Bang & Olufsen sound systeem
- Sfeerverlichting
- Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie voor de bestuurdersstoel
- DAB
- 360graden camera
- Audi virtual mirror
- Audi side assist
Internet meeneemprijs 35.900,-
Prijs op basis van 12 mnd Bovag garantie 37.900,-
Zoekcriteria: hybrid hybride plugin plug-in sline s edition s-edition edition prolines proline pro line s5 s sport sportline quattro 35 40 45 50 50e 55e 60 60 RS SQ
Wat heeft Auto Kanen u te bieden:
*Wij zijn een bij de BOVAG-aangesloten autobedrijf met occasions van Dealerkwaliteit.
* Een ANWB/DEKRA Aankoopkeuring behoort tot de mogelijkheden
* Alle mogelijkheden betreffende Financiering- en/of Lease
* Een aanbod van exclusieve occasions
Wij hebben alle moeite genomen om de informatie over de auto's zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Er kunnen geen rechten ontleend worden over de informatie in onze advertentie.
Hoeveel kost een Audi e-tron verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























