
Audi e-tron - 55 SOH 94% Advanced 95 kWh B&O 22inch Pano LEER
Algemeen
| Prijs | € 29.790 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 103.550 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 16 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-385-XX |
| Datum deel 1 | 05-02-2019 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 300 kW (408 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 2465 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2018 - jun. 2020
Technische informatie
Koppel: 664 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.130 kg
Afmetingen (LxBxH): 501 x 194 x 169 cm
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 2
Staat
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 365 - € 399 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Van den Berg Wilgenweg 4 3421TV OUDEWATER, NL 0348567010 http://www.vandenberg-auto.nl verkoop@vandenberg-automotive.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Niveauregeling automatisch
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- camera voor
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Rijstrooksensor
Overige
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Extra getint glas achter
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Luchtvering
- Matrix led koplampen
- Niet in gerookt
- Oplaadmogelijkheid
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Interieur sfeerverlichting, Panorama schuifdak, 22inch wielen, Oranje remklauwen, Bang & Olufsen, Lederen bekleding met stoelverwarming en elektrische verstelbaar, Head Up display, etc!
Bij serieuze interesse adviseren wij om te bellen, gezien de hoeveelheid e-mails de we krijgen lukt het niet om alles te beantwoorden.
6 maanden garantie, onderhoudsbeurt en minimaal 12 maanden APK = €895,- afleverkosten
Deze auto is ook zakelijk te financieren, neem dan contact op met 1 van onze partners:
ROS Finance: telefoon: 0318 545 888
Financiallease.nl : telefoon: 030 267 9993
Wilt u geheel of gedeeltelijk financieren als particulier? Neem dan contact op met De Autofinancier: 088 050 1850
Uiteraard is inruil mogelijk.
Openingstijden:
Maandag: Gesloten
Dinsdag: 8:30 - 17u
Woensdag: 8:30 - 17u
Donderdag: 8:30 - 17u
Vrijdag: 8:30 - 17u
Zaterdag: 9 - 16u
Met vriendelijke groet,
Van den Berg Oudewater
Wilgenweg 4
3421 TV Oudewater
0348-567010
Hoeveel kost een Audi e-tron verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























