
Audi e-tron - e-tron 55 quattro 95 kWh - S-line - Panorama - Matrix LED - Leder - Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 27.900 |
| Bouwjaar | September 2019 |
| Kilometerstand | 129.415 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 04 september 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-618-DS |
| Datum deel 1 | 04-09-2019 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 300 kW (408 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Mythoszwart metallic |
| Gewicht | 2465 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2022
Technische informatie
Koppel: 664 Nm
Aandrijving
Actieradius: 411 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.130 kg
Afmetingen (LxB): 490 x 194 cm
Wielbasis: 293 cm
Accu
Accu: 95 kWh, Conditie: 88%
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 8 uur en 30 minuten
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 150 kW
Interieur
Interieur: Zwar-rotsgrijs, Skai
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (NEDC): 23,7 kWh/100km
CO₂-uitstoot (NEDC): 0 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 365 - € 399 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: geen garantie
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Minimale snellaadtijd van 0% tot 80%: 30 min
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 19"
- Matrix-ledkoplampen (PX6)
- Mythos zwart metallic (0E0E)
- Panorama-glasdak (3FU)
- aluminium delen exterieur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Comfortsleutel (PGC)
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Privacy glas (QL5)
- Trekhaak, afneembaar (1D2)
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- Stoelverwarming vóór (4A3)
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera (KA2)
- Audi virtual mirrors (PAF)
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- lederen stuurwiel
- Multifunctioneel lederen sportstuurwiel met paddels (1XW)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Scheidingsnet (3CX)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanning controle systeem (7K3)
- bots waarschuwing systeem
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- Verkeersbordherkenning (QR9)
- zij airbag(s) voor
Overig
- Assistentiepakket City (dodehoek detectie, achteruitrij assistent, camera voor, kruisend verkeer detectie) (PCM)
- Assistentiepakket Tour (cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp, dodehoekdetectie met correctie, file assistent, rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent) (PCN)
- Instructieboekjes aanwezig
- luchtvering
- niveauregeling automatisch
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- Rookvrij
- S line interieur (Decoratielijsten, mat geborsteld donker aluminium, Sportstoelen voor) (WQS/N7K)
- Stoelen vóór, elektrisch verstelbaar met geheugen voor bestuurdersstoel (elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen, elektrisch verstelbare passagiersstoel, lendesteunen (verstelbaar)) (PV3)
- stuurwiel verwarmd
= Bijzonderheden =
Zeer mooie Audi E-tron 55 uit 2019 in de S-line uitvoering. We verkopen deze auto met 1 jaar autotrust garantie op de auto en accu.
U bent van harte welkom bij B2B Cars B.V om de auto te bezichtigen en mee proef te rijden. In overleg is dit ook in de avonden mogelijk. Belt u even van te voren om te voorkomen dat de auto van uw keuze niet gereserveerd of verkocht is?
Op al onze auto's geldt inruil en financiering mogelijk, voor meer informatie zijn wij te bereiken op 06-13099091 of 06-24488698
B2B Cars B.V
Ainsworthstraat 28
7575 BT Oldenzaal
Tel: 06-13099091
Tel: 06-24488698
E-mail: info@b2b-cars.nl
Website: www.b2b-cars.nl
Onze openingstijden zijn
Maandag t/m vrijdag van 8:00 t/m 17:00
Ondanks de zorg die besteed wordt aan een correcte invoer van de gegevens, kunnen wij niet verantwoordelijk
en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten in deze advertentie.
Hoeveel kost een Audi e-tron verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































