
Audi e-tron - e-tron 55 quattro advanced 95 kWh / Camera / Half leder / Navigatie / Blackpack / 21'' / S
Algemeen
| Prijs | € 26.950 |
| Prijs excl. BTW | € 22.273 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 117.627 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 06 januari 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | H-520-DP |
| Datum deel 1 | 31-12-2019 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 300 kW (408 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Mythos Black Metallic (zwart metallic) |
| Gewicht | 2465 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2018 - jun. 2020
Technische informatie
Koppel: 664 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Actieradius: 382 km
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.130 kg
Afmetingen (LxBxH): 501 x 194 x 169 cm
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 245,5 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 365 - € 399 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf De Gooijer B.V. Cuneraweg 208 3911RS RHENEN, NL 0317-619111 http://www.ottodegooijer.nl info@ottodegooijer.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 21"
- Aluminium delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Niveauregeling automatisch
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Bagage-scheidingsnet
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Rijstrooksensor
Overige
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Luchtvering
- Oplaadmogelijkheid
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Nederlands geleverde Audi e-tron e-tron 55 quattro advanced 95 kWh
COMPLEET DEALERONDERHOUDEN
13-01-2020 bij 0km Pouw Rijssen
07-10-2020 bij 18.383km Pouw Rijssen
05-05-2021 bij 29.581km Pouw Rijssen
28-12-2021 bij 44.673km Pouw Rijssen
12-05-2022 bij 55.580km Pouw Rijssen
28-09-2022 bij 65.950km Pouw Rijssen
27-02-2025 bij 106.000km Pouw Rijssen
Bij binnenkomst van al onze auto's worden deze vooraf gecontroleerd. Dit biedt u de zekerheid dat alle belangrijke aspecten zijn gecheckt. Onze occasions worden standaard geleverd met een vloeistoffen controle, een geldige APK en schoongemaakt. Optioneel kunt u kiezen voor een aflever-/garantiepakket tegen een meerprijs. zie hiervoor https://www.ottodegooijer.nl/aflever-garantiepakket/ .Voor meer informatie over onze pakketten, bezoek www.ottodegooijer.nl of bel naar 0317-619111.
- E-mail: info@ottodegooijer.nl
- Telefoon: 0317-619111
- We bieden de mogelijkheid tot inruil van uw huidige voertuig!
Autobedrijf Otto de Gooijer is centraal gelegen aan de N233 in Rhenen, nabij de A12 en A15.
Wij zijn een merk onafhankelijk autobedrijf aangesloten bij de BOVAG.
U kunt bij ons terecht voor de aankoop van uw nieuwe en/ of gebruikte auto van alle merken.
Droomauto gezien?
Wij bieden uitgebreide mogelijkheden voor leasing, financiering en verzekering van uw auto.
Neem contact met ons op voor een vrijblijvende offerte, of bezoek onze website
www.ottodegooijer.nl en bereken zelf uw maandelijkse kosten.
Meer weten?
Kijk op www.ottodegooijer.nl voor ons complete aanbod en hoge kwaliteit van foto’s.
Neem gerust vrijblijvend contact met ons op voor een afspraak en eventuele proefrit.
Openingstijden van maandag t/m vrijdag van 09.00u tot 17.00u.
Op zaterdag zijn wij geopend van 09.00u tot 16.00u.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Audi e-tron verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























