
Audi Q2 - 1.4 TFSI 3X S-LINE|PANO|KEYLESS|B&O|VOL
Algemeen
| Prijs | € 20.750 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 142.074 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 22 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-047-ZN |
| Datum deel 1 | 27-06-2017 (import) |
| Topsnelheid | 212 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1255 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/50 R18
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 212 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.840 kg
Afmetingen (LxBxH): 419 x 179 x 151 cm
Wielbasis: 260 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
CO₂-uitstoot: 123 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio installatie high-end
- Audio installatie premium
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Lederen sportstuur
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie full map
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED koplampen
- Premium kleur
- S Line exterieur
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Bots herkenning en activatie
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
Overig
- Assistentie Pakket (Cruise control adaptief, Dodehoek detector, File-assistent, Grootlicht-assistent, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter, Rijstrooksensor, Rijstrooksensor, Verkeersbord detectie)
- Audi Design Selection ("Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17""", Aluminium interieur afwerking)
- File-assistent
- Optie-pakket (Buitenspiegel(s) automatisch dimmend, Dimlichten automatisch)
- Parkeer pakket (Parkeer-assistent, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
- Speciale kleur
= Bijzonderheden =
Sportieve Audi Q2 1.4 TFSI 3X S-Line
Voorzien van: Panorama|Stoelverwarming|Keyless|Sfeerverlichting|B&O|Adaptive cruise|Camera|Carplay & vele meer!
U bent van harte welkom voor een overtuigende proefrit. Bel of mail altijd eerst voor een afspraak, zodat wij u kunnen verzekeren dat de auto voor u klaar staat.
Inruil, garantie en financiering mogelijk.
Disclaimer. Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Is voor u een optie belangrijk, dan adviseren wij u hier specifiek naar te vragen.
Financiering:
Amra cars is een samenwerking aangegaan met een financieel adviesbureau.
Hierdoor kunnen wij onze klanten nog beter van dienst zijn in de advisering van onze auto´s in combinatie met gespreide betaling middels het Betaalplan.
De voordelen van het Betaalplan:
• Persoonlijk en deskundig advies op maat;
• Mogelijkheid tot boetevrij aflossen;
• Lage maandlasten;
• Looptijden van 12 tot en met 60 maanden;
• Wens van de klant staat centraal.
-Let op geld lenen kost geld.
Afdeling Verkoop:
+31682406456
Heeft u iets om in te ruilen stuur ons dan foto's via whatsapp (0682406456) of per mail.
Amra.cars@hotmail.com
www.Amracars.nl
Volg ons ook op Instagram voor het actuele aanbod : Amra.cars
Voorkom teleurstellingen door van tevoren even te bellen of de desbetreffende wagen nog beschikbaar is.
Bekijk onze andere advertenties voor het actuele aanbod van onze voorraad!
Hoeveel kost een Audi Q2 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























