
Audi Q3 Sportback - 35 TFSI 150pk S-tronic S edition | Apple Carplay/Android Auto | Parkeersensoren | Cruise c
Algemeen
| Prijs | € 37.450 |
| Prijs excl. BTW | € 31.460 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 58.073 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 14 april 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | P-574-JL |
| Datum deel 1 | 25-03-2022 |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Mythoszwart metallic |
| Gewicht | 1505 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2025
Modelcode: F3
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 58 liter
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 204 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.075 kg
Afmetingen (LxB): 456 x 185 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Zwart-rotsgrijs, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
CO₂-uitstoot (WLTP): 149 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Leaseprijs: € 790 p/m (private lease, 48 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Audi Approved (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): Audi Approved Plus
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- aluminium delen exterieur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas
- full-LED koplampen
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 7-spaaks 18"
- metaalkleur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hemelbekleding donker
- lederen sportstuur
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- hill hold functie
- parkeersensor achter
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
Overige
- Parkeer pakket (parkeersensor voor)
= Bijzonderheden =
*Private Lease deze Audi Q3 Sportback vanaf € 790,- per maand, op basis van 48 maanden en 10.000 km per jaar.
Bij Private Lease van Pouw rijd je onbezorgd een gebruikte Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda of CUPRA tegen een vast bedrag per maand. Je hoeft alleen nog maar te tanken! Dat betekent dat je geen zorgen hebt over kosten zoals afschrijving, rente, afleverkosten, verzekering, motorrijtuigenbelasting, reparaties en onderhoud of schadeherstel en pechhulp. Vraag uw Pouw verkoopadviseur naar de mogelijkheden en voorwaarden.
Pouw is voor jou het bekende gezicht van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens. Wij zijn er voor je met de verkoop van nieuwe en gebruikte personenauto’s en bedrijfswagens. Verder staan we voor je klaar met onze werkplaatsen, leaseproducten, financierings- en verhuuractiviteiten en onze schadeherstelbedrijven. Klaar om samen met jou op weg te gaan. Je vindt onze vestigingen in Apeldoorn, Deventer, Hardenberg, Harderwijk, Kampen, Meppel, Rijssen en Zwolle.
Hoeveel kost een Audi Q3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































