
Audi Q3 Sportback - 35 TFSI S-line Adaptive cruise Digitaal dashboard Led Clima Stoelverwarming Carplay
Algemeen
| Prijs | € 32.700 |
| Bouwjaar | September 2020 |
| Kilometerstand | 84.114 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 24 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-528-ZF |
| Datum deel 1 | 24-09-2020 (import) |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1505 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/65 R17
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 204 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.075 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 184 x 157 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
CO₂-uitstoot: 134 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard inbegrepen (zonder meerprijs): Meeneemprijs
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, Overschrijving, Reinigen auto binnen & buiten, Vrijwaring inruilauto
- Afleverpakket "B&S" Compleet (€ 1.295): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); 12 maanden Garantie, Afleverbeurt, Airco Service, Nieuwe APK, Nieuwe distributieriem indien nodig, Overschrijving en vrijwaring inruilauto, Reiniging voertuig
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen sportstuur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Geluidwerend glas
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Matrix LED koplampen
- Metallic lak
- Premium kleur
- S Line exterieur
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
Overig
- Android Auto
- Apple carplay
- Assistentie Pakket (Cruise control adaptief, Dodehoek detector, File-assistent, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter, Verkeersbord detectie)
- File-assistent
- Trekhaak 'optioneel'
= Bijzonderheden =
Top uitvoering geheel zwart met 20 inch velgen voorzien van Michelin 4 seizoenen banden, led verlichting voor en achter, DAB radio, Carplay, digitaal dashboard, adaptieve cruise controle, sportstoelen met verwarming, en diverse veiligheid systemen zoals rijbaan assistent. Zowel van binnen als van buiten ziet deze sportieve Audi er nog prima uit en technisch verkeerd hij in prima conditie, het volgende onderhoud is pas nodig over 16600km.
- Onze meeneemprijs is inclusief de kosten voor het te naamstellen en een geldige apk.
- Voor €1295,- krijgt U ons "B&S" Compleet BOVAG pakket erbij inclusief 12 maanden Bovag garantie en onderhoud
- Neem contact met ons via het nummer 0475 78 22 00 of kom lang op de tramstraat 30 in Roggel!
- KIJK VOOR ALLE FOTO'S OP ONZE WEBSITE WWW.BROUWERS-SMITS.NL
- Inruil en financiering is mogelijk.
Goed om te weten dat u de financiële zaken ook via B&S Auto's kunt regelen.
Omdat geen klant hetzelfde is kunnen wij in samenwerking met BD Lease maatwerk aanbieden. Zij nemen, indien u wenst, contact met u op om de diverse lease- en financieringsmogelijkheden te bespreken. Hierdoor houdt u het voor ons privé en worden uw financiële zaken direct geregeld.
Meer weten? BD Lease kan u uitgebreid informeren over de verschillende mogelijkheden. Uw contactpersoon is Marc Wijckmans. Hij is te bereiken op telefoonnummer: 06-36314567 of via e-mail op marc.wijckmans@bdlease.nl. Heeft u vragen over een van onze occasions? U kunt ons bereiken op 0475 78 22 00
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Hoeveel kost een Audi Q3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























