
Audi Q3 Sportback - 35 TFSI S Line RS-seats Sfeerverlichting Led
Algemeen
| Prijs | € 32.999 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 99.500 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 15 mei 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJD-45-J |
| Datum deel 1 | 03-07-2020 (import) |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1505 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 204 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.075 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 184 x 157 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen sportstuur
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Geluidwerend glas
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor
Overig
- Apple carplay
- Sfeerlichting interieur meerdere kleuren
- S line lederen Stoelen
- Zwart optiek pakket
= Bijzonderheden =
Audi Q3 35 TFSI S line Edition Sportback | 2e eigenaar | Audi black package | RS Design stoelen | Sfeerverlichting | ACC | Carplay | Zeer nette staat | Chronos grey metallic | 1 jaar garantie inc. !
Belangrijk om te weten:
- Audi Q3 35 TFSI S line Edition Sportback 2020
- Kleur: Chronos grey metallic
- Onderhoudshistorie aanwezig
- Btw/marge: Marge
- Black package | Volledig zwarte details
- Prijs is inc. 1 jaar garantie | Wij rekenen geen afleverkosten
Belangrijke optie's:
- RS Design seats
- Led koplampen
- Dynamische knipperlichten
- Adaptieve cruise control
- Sfeerverlichting interieur meerdere kleuren
- 19 Inch sportvelgen met rode remklauwen
- Parkeersensoren voor en achter
- Navigatie
- Speciaal sportstuur S line afgevlakt met Rode stiknaad
- Dakspoiler
- Logo's in zwart rondom
- Wij kunnen door heel Nederland de auto bezorgen/ aan huis afleveren | Bekijk eens onze tiktok: Jvgtrading om een indruk te krijgen van ons familie Autobedrijf (Wij zijn al 15 jaar gespecialiseerd in Audi/Mercedes/Volkswagen)
Inruil is mogelijk
Financiering is mogelijk | Wij helpen u graag / professioneel aan een financiering op maat
Alle aankoopkeuringen zijn toegestaan
Wij werken enkel op afspraak om u zo goed mogelijk te helpen, ook in de avonduren en in het weekend is een bezichtiging mogelijk.
Wij zijn gespecialiseerd in Mercedes benz, Audi & Volkswagen.
Wij zijn een familie autobedrijf. Al meer dan 15 jaar gespecialiseerd in exclusieve occasions. Wij helpen u met plezier en met vakkennis.
Aflevering / Bezorging van u nieuwe auto aan huis is door heel Nederland mogelijk.
Kijk graag eens op onze social media: Jvgtrading (Op tiktok en Instagram) om een goede indruk van ons autobedrijf te krijgen.
Mocht u een auto willen inruilen dan ontvangen wij graag enkele duidelijke foto's van het in- exterieur, kilometerstand en vermeld daarbij eventuele beschadigingen en of mankementen.
De foto's kunt u sturen via Whats'App 0620822509
Voor financieringsvragen kunt u contact opnemen met Dealerloket Carmeleon financieringen. Zij zijn direct te bereiken op 088-1855518, of via WhatsApp op 06-21467726 en per e-mail op financieringen@dealerloket.nl. U kunt uw financiering óók direct zelf berekenen op: https://berekenen.carmeleon.nl/financieringen/berekenen.aspx?site=VanGeffen_Tilburg
Hoeveel kost een Audi Q3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































