
Audi Q3 Sportback - 45 TFSI e S Edition {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 32.800 |
| Prijs excl. BTW | € 27.159 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 66.682 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KGF-33-V |
| Datum deel 1 | 14-04-2022 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1715 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 63 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - apr. 2024
Referentienummer: 2775841
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 7,3 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.320 kg
Afmetingen (LxBxH): 462 x 186 x 158 cm
Wielbasis: 268 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,6 l/100km (1 op 62,5)
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1815 kg
Verwachtte leveringsdatum: 10-04-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 13-04-2026
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- S Line exterieur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Hemelbekleding donker
- Lederen sportstuur
- Lederen stuurwiel
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Uitrusting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achteruitrij assistent
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Full-LED koplampen
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor achter
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor
- Variabele stuuroverbrenging
- Verkeersbord detectie
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Duitse auto's zijn wereldberoemd om hun precisie, luxueuze comfort en betrouwbaarheid. Laat u verwonderen door deze krachtige, in perfecte staat verkerende Audi Q3 Sportback. Deze Audi Q3 Sportback legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. Met de krachtige xenonverlichting rijdt u ontspannen in het donker. Tot de uitrusting van deze Audi behoren ook Audi instelbaar onderstel (drive select), elektrische handrem, antracietkleurige hemelbekleding, dakspoiler, LED-achterlichten en verwarmde ruitensproeiers. Zelfs een kleine aanrijding kan flinke kosten veroorzaken. Gelukkig laat de achteruitrijcamera precies zien wat er zich achter de auto bevindt en geeft een waarschuwingssignaal. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. U kunt uw handen aan het stuur houden en uw ogen op de weg. Want het audiosysteem, met DAB-ontvangst, en het MMI navigatiesysteem bedient u vanaf het stuurwiel. Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Elk spatje op de voorruit wordt gesignaleerd door de regensensor en meteen worden de ruitenwissers naar behoefte ingeschakeld. U bent in deze Audi ook voorzien van automatisch dimmende spiegels en isofix-aansluiting. De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. In een gevaarlijke situatie is een zo kort mogelijke remweg van levensbelang. De Brake Assist zorgt dat u dan maximaal in de ankers gaat. Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
Hoeveel kost een Audi Q3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























