
Audi Q3 Sportback - 45 TFSI e S-line | Pano | Camera | LED | Black Optic | 20 inch | ACC | Navi | Dealer onder
Algemeen
| Prijs | € 37.900 |
| Bouwjaar | Januari 2023 |
| Kilometerstand | 99.874 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 26 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KFJ-53-K |
| Datum deel 1 | 26-01-2023 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 180 kW (245 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Daytonagrijs Metallic |
| Gewicht | 1715 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 63 |
| Introductiejaar | juni 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 180 kW (245 PK)
Vermogen elektromotor(en): 85 kW (116 PK)
Vermogen brandstofmotor: 110 kW (150 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 800 km (50 km elektrisch, 750 km brandstof)
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,3 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.320 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 184 x 157 cm
Wielbasis: 268 cm
Accu
Accu: 12 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 3.6 kW
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,6 l/100km (1 op 62,5)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 25,6 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Garantie
Garantie: Huisgarantie
Beschikbare afleverpakketten:
- Selekt Huisgarantie (inbegrepen): Minimaal 5 maanden geldige APK - Onderhoudsbeurt - Schoonmaakbeurt - Tenaamstelling voertuig - Vrijwaring inruilauto - 12 maanden huisgarantie
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (12 maanden garantie)
- Selekt BOVAG (€ 695 meerprijs): Nieuwe APK bij aflevering - Onderhoudsbeurt - Schoonmaakbeurt - Tenaamstelling voertuig - Vrijwaring inruilauto - 12 maanden volledige BOVAG-garantie - BOVAG 40-Puntencheck
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Selekt Huisgarantie"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen schuifdak
- Geluidwerend glas
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
Overig
- 1e eigenaar
- ACC
- achteruitrijcamera
- Adaptive Cruise Control
- Assistentie Pakket (Rijstrooksensor met correctie)
- Audi Design Selection (Aluminium interieur afwerking)
- Audio-navigatiesysteem
- DAB
- DCC
- dealer onderhouden
- Elektrische achterklep
- elektrische ramen achter
- Lane Assist
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 20 inch
- Lichtsensor
- metaalkleur
- Open dak
- Oplaadmogelijkheid
- S-line Exterieur
- sfeerverlichting
- Sportpakket
- spraakbediening
- stuurwiel multifunctioneel
- Virtual Cockpit
Waarom kiezen voor Autobedrijf Selekt Epe:
- All-in prijzen inclusief 12 maanden huismerkgarantie (uitbreidbaar naar volledige BOVAG-garantie)
- Sinds 2009 actief & BOVAG-lid sinds 2018
- Erkend merkenspecialist – onderhoud altijd traceerbaar in de officiële merksystemen
- 200+ Google reviews met een score van 4.9/5
- Gratis leenauto bij reparaties
- Persoonlijk aanspreekpunt, 7 dagen per week via WhatsApp
- Gunstige financiering (financial lease & private lease) rechtstreeks via de bank, zonder tussenpersoon
Auto inruilen?
- Stuur eenvoudig foto’s via WhatsApp: 06 23 81 91 51
- Gebruik de Marktplaats app
- Mail naar verkoop@autobedrijfselekt.nl
Bezichtiging inplannen?
Om u de volle aandacht te kunnen geven en teleurstellingen te voorkomen, vragen wij u altijd vooraf een afspraak te maken voor het bekijken van de auto.
Wij hebben alle moeite genomen om de informatie over de auto's zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Er kunnen geen rechten ontleend worden over de informatie in onze advertentie.
Graag tot ziens bij Autobedrijf Selekt!
Hoeveel kost een Audi Q3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































