
Audi Q3 Sportback - TFSI RS | Leder | Panorama dak | Airco | 360' Camera | Verlaagd | Stoelverwarming | 21 inc
Algemeen
| Prijs | € 62.900 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 58.754 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 24 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-883-VT |
| Datum deel 1 | 05-02-2021 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,50 sec |
| Motorvermogen | 294 kW (400 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2480 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Daytonagrijs pareleffect |
| Gewicht | 1675 kg |
| Trekgewicht max | 1900 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | november 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2019
Modelcode: F3
Technische informatie
Koppel: 480 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 4,5 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.250 kg
Breedte: 185 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Zwart-rood, Skai
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 9,6 l/100km (1 op 10,4)
CO₂-uitstoot (WLTP): 232 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Tenaamstelling
- Landelijke dekking voor onderhoud
- Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- 12 maanden A-selectie garantie (€ 295 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): Audi Selectie :plus; Nieuwe APK; modificatie, reinigingsbeurt, vloeistofcontrole
- Van Mossel Service Pakket Plus (€ 1.295 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt
- Vloeistoffen bijgevuld
- Minimaal 6 maanden APK
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking service
- Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
- Airconditioning, volautomatisch (2-zone) (9AK)
- Airconditioning, volautomatisch (3-zone) (KH5)
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Daytonagrijs Pareleffect (6Y6Y)
- Glazen schuifdak (3FB)
- kunstlederen/alcantara bekleding
- MMI navigatie plus met MMI touch inclusief Audi Connect Basis - zonder navigatie met satellietkaarten (PNB)
- Pre sense basic (7W1)
- S Line exterieur
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Velgen, lichtmetaal 8,5J x 21 "5-arm-polygon"-design (42V)
- 360 graden camera's (KA6)
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank plus (5KR)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium interieur afwerking
- Aluminium raamlijsten (4ZB)
- armsteun voor
- Assistentie pakket - rijden/parkeren (Adaptive cruise control, Dodehoek waarschuwing, Parkeerhulp voor en achter) (PCE)
- Audi Phone Box (9ZE)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bang & Olufsen 3D Premium soundsystem (9VS)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar (6XE)
- connected services
- Contour/Ambiente lichtpakket (multicolor) (QQ2)
- Decoratielijsten, carbon (5MB)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische afneembare trekhaak (1M6)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoelen (3L5)
- Glas, donker getint (privacy glas) (QL5)
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- koplampen adaptief
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen sportstuur
- Lendensteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- Matrix LED-koplampen inclusief LED achterlichten (matrix LED koplampen) (PXC)
- multimedia-voorbereiding
- Onderstel met instelbare dempers inclusief Audi drive select (PDE)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- Progressieve besturing (1N7)
- rijstrooksensor
- Rookvrij
- RS sportuitlaat (0P6)
- Sportstoelen voor (Q4H)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Verkeersbordenherkenning (QR9)
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Welkom bij Van Mossel Volkswagen Weert, uw officiële Volkswagen/Audi dealer.
Hier vindt u een groot aanbod jong gebruikte Volkswagen/Audi dealer occasions.
De vermelde verkoopprijs is rijklaar inclusief vloeistofcontrole, APK, reinigingsbeurt, BTW en BPM.
Onze Occasion Manager Ramon van de Wiel maakt graag een taxatie van uw inruilauto. Neem contact op 0495-584584 of 06-15530581 uw vraag mailen kan naar ramon.vandewiel@vanmossel.nl
Graag tot ziens bij:
Autobedrijf Van Mossel Volkswagen Weert
Edisonlaan 1
6003 DB Weert
0495 - 584 584
Welkom bij Van Mossel Weert, uw officiële Volkswagen en Audi dealer. Hier vindt u het grootste aanbod nieuwe en jong gebruikte Volkswagens (Bedrijfswagens) en Audi's.
Deze scherp geprijsde auto kan snel rijden. Wij maken ook graag een taxatie van uw inruilauto.
Adres: Edisonlaan 1, 6003 DB, Weert
Online: www.vanmossel.nl/volkswagen en www.vanmossel.nl/audi
De vermelde verkoopprijs is de rijklaarprijs inclusief afleverkosten exclusief onderhoudsbeurt. Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties, deze zijn derhalve onder voorbehoud.
Hoeveel kost een Audi Q3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























