
Audi Q3 - 1.5 200kW e-hybrid S edition 272PK S-Tronic Panoramadak, Trekhaak, S-Line, Achteruitrijcam
Algemeen
| Prijs | € 61.900 |
| Prijs excl. BTW | € 51.291 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 1.014 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 07-04-2026 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,80 sec |
| Motorvermogen | 200 kW (272 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Mythos Zwart Metallic |
| Gewicht | 1800 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 59 |
| Introductiejaar | juli 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Werktuigenweg 40
8304AP Emmeloord
0527-614304
www.autovdheide.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2025
Referentienummer: 005849
Productienummer: 005849
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Wielbasis: 268 cm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 45 liter
Actieradius: 119 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,8 s
Topsnelheid: 215 km/u
Accu
Accu: 26 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 2 uur en 30 minuten
accugarantie: 160000 km
Interieur
Interieur: Zwart, Velours
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 43 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- VDH Resterende fabrieksgarantie Brandstofauto's (inbegrepen):
✓ Resterende fabrieksgarantie
✓ Mobiliteitshulp t/m eerstvolgend onderhoud
✓ Volledig reinigen
✓ 20 liter brandstof
✓ Optische inspectie
✓ Technische inspectie
✓ Vloeistoffen- en bandencontrole
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- VDH Resterende fabrieksgarantie Brandstofauto's Premium (v.a.) (€ 595 meerprijs):
✓ Resterende fabrieksgarantie
✓ Plus 12 maanden VDH garantie tot 5 jaar/120.000Km (€ 125,00 eigen risico per gebeurtenis)
✓ Tenaamstelling
✓ APK minimaal 12MND geldig
✓ Optische inspectie
✓ Technische inspectie
✓ Volledig reinigen en poetsen
✓ Volle tank brandstof
✓ Vloeistoffen- en bandencontrole
✓ Minimaal 7500 km en/of 6mnd onderhoudsvrij rijden
✓ Banden met een profiel van 3mm of minder vervangen
✓ Gratis vervangend vervoer in geval van garantie
✓ Gratis pechhulp in binnen- en buitenland
✓ 25% korting op eerstvolgende onderhoudsbeurt bij VDH
✓ Gratis zomer- en wintercheck bij VDH
✓ Autoleven lang GRATIS APK bij VDH
✓ Gratis ruitreparatie bij sterretje in voorruit
- Tot 100PK: €595,-
- Tot 205PK: €895,-
- Tot 300PK: €1.195,-
- V.A. 300PK: €1.495,-
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "VDH Resterende fabrieksgarantie Brandstofauto's"): BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Glazen panoramadak (3FU)
- Mythoszwart (0E0E)
- S line-exterieur (2JD)
- Velgen Audi Sport, 5-dubbelspaak Tripod, zwart metallic, glansgedraaid, 8,5 J x 20 (42U)
- Aluminium raamlijsten (4ZB)
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audi phone box (9ZE)
- Audi sound system (9VD)
- Audi virtual cockpit plus (9S9)
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- airco separaat achter
- kunstlederen interieurdelen
- Stoelverwarming voorin (4A3)
- velours/alcantara bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- Decoratielijsten, zilver aluminium Dimension (5TD)
- elektrische ramen voor en achter
- hemelbekleding donker
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- Lichtpakket plus met ambient lighting (QQ2)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportief interieur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Tweespaaks lederen stuur, multifunctioneel, met stuurpaddels (2FL)
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- actieve noodgeval assistent
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- bandenspanningscontrolesysteem
- grootlichtassistent (8G1)
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerassistent plus incl. parkeerhulp met omgevingsweergave (8A2)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- Driespaaks lederen sportstuur, afgevlakt aan de boven- en onderzijde, multifunctioneel, met stuurpaddels, verwarmbaar (lederen sportstuur, Tweespaaks lederen stuur, multifunctioneel, met stuurpaddels, verwarmbaar) (1XT)
- Optiekpakket zwart (buitenspiegels in andere kleur, glans exterieur delen) (PAH)
- 4-voudig instelbare lendensteunen in de voorstoelen (7P1)
- comfortonderstel
- Instructieboekjes aanwezig
- Ledkoplampen, ledachterlichten, dynamische knipperlichten achter (full-LED koplampen) (PX2)
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Wielbouten, antidiefstal
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























