
Audi Q3 - 2.0 TFSI quattro Pro Line S | Panoramadak | 2x S-line | Wegkl. trekhaak | Goed onderhouden
Algemeen
| Prijs | € 14.800 |
| Bouwjaar | November 2014 |
| Kilometerstand | 149.034 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-006-JR |
| Datum deel 1 | 27-11-2014 (import) |
| Topsnelheid | 212 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,80 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1530 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2013 - jul. 2014
Modelcode: 8U
Technische informatie
Koppel: 280 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 64 liter
Acceleratie (0-100): 7,8 s
Topsnelheid: 212 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.155 kg
Afmetingen (LxBxH): 446 x 185 x 162 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot: 179 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik in de stad: 10,2 l/100km (1 op 9,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Van der Veer Automotive Baanbergenweg 50 1271TW HUIZEN, NL 0352203022 http://vanderveerautomotive.nl info@vanderveerautomotive.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Trekhaak uitklapbaar
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- koplampreiniging
- mistlampen voor
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
Overige
- kunstlederen/microvezel bekleding
- S Line exterieur
- S line sportonderstel (UC3)
- Xenon plus verlichting (PX4)
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Inleg, aluminium satellite (5MF)
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- Middenarmsteun voor A4 (6E3)
- Parkeerhulp achter (7X1)
- Radio concert (8AL)
- stuur leder en multifunctioneel
- Stuurwiel, vierspaaks multifunctioneel in leder (2ZQ)
- Telefoonvoorbereiding basis (9ZX)
= Bijzonderheden =
Dit betreft een zeer goed onderhouden Q3.
Onderstaande opties behoren tot de mogelijkheden:
- Inruil van uw auto
- Garantie
- Afleverbeurt
- Financiering
Wij verzoeken u graag van tevoren even te bellen voor de beschikbaarheid van de auto om teleurstelling te voorkomen.
Wij plannen graag een afspraak, zodat u de aandacht en tijd krijgt die u verdient.
Belt of mailt u ons voor een afspraak? Wij zijn de hele week telefonisch beschikbaar. Op maandag tot en met vrijdag zijn we geopend van 09:00 tot 17:30 uur en op zaterdag van 09:00 uur tot 15:00 uur.
De koffie staat klaar!
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











![Audi Q3 - 2.0 TFSI quattro Sport Edition Aut. [ Led/Xenon Leder/Alcantara Trekhaak Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886795/240x180/audi-q3-2-0-tfsi-quattro-sport-edition-aut-led-xenon-leder-alcantara-trekhaak-stoelverwarming.jpg)
































