
Audi Q3 - 2.0 TFSI Quattro S- Line
Algemeen
| Prijs | € 13.945 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 146.082 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 29 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-KJX-93 |
| Datum deel 1 | 10-05-2013 |
| Topsnelheid | 212 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,80 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Gletsjerwit metallic |
| Gewicht | 1530 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | februari 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Beschikbaarheid
Voorraadstatus: Binnenkort verwacht
Algemene informatie
Modelreeks: 2011 - 2015
Modelcode: 8U
Technische informatie
Koppel: 280 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 64 liter
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 19
Vooras: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,8 s
Topsnelheid: 212 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.155 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 179 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 10,2 l/100km (1 op 9,8)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Afleverbeurt, Geldige APK, RDW-leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- Audio-navigatie full map
- bi-xenon koplampen
- lichtmetalen velgen 19"
- voorstoelen verwarmd
- Afleverbeurt
- alarm klasse 3
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch en regensensor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- koplampreiniging
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor
- multifunctioneel lederen stuurwiel
- multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- radio-CD/MP3 speler
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Audi dealer onderhouden vanaf nieuw tot heden.
Internetprijs €
Aldebaranweg 12d in Leeuwarden.
Openingstijden;
Maandag t/m vrijdag: 12.00u – 17.00u.
Zaterdags alleen op afspraak. Zondags gesloten.
Eventueel is een bezichtiging buiten de openingstijden ook mogelijk, hiervoor dient dan wel een afspraak gemaakt te worden.
Dit kan via de mail info@abc-autos.nl of bellen/whatsappen naar 058 212 0478.
6 Maanden garantie kost € 495,- extra. De INTERNETPRIJS is wel inclusief een nieuwe of recente APK, afleverbeurt, tenaamstelling maar er vanuit gaande dat u GEEN inruil heeft.
Inruil is overigens wel mogelijk, echter gaan we dan uit van de INRUILPRIJS.
Een aankoop keuring is uiteraard ook toegestaan op onze occasions door bijvoorbeeld "Dekra", https://www.dekra-claims-and-expertise.nl/nl/occasionkeuring/ of "Mijn Autocoach B.V.", https://www.mijnautocoach.nl/.
Dit is geheel op eigen kosten van de klant.
Op onze website zijn meer detail foto's te vinden dan aangetoond op sommige verkoop pagina's.
www.abc-autos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven.
Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie.
Met vriendelijke groet,
Team ABC auto's Leeuwarden
058-2120478
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















![Audi Q3 - 2.0 TFSI quattro Sport Edition Aut. [ Led/Xenon Leder/Alcantara Trekhaak Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886795/240x180/audi-q3-2-0-tfsi-quattro-sport-edition-aut-led-xenon-leder-alcantara-trekhaak-stoelverwarming.jpg)








