
Audi Q3 - 35 TFSI 2x S-Line edition / 150pk / Panorama dak / Dodehoek herkenning /
Algemeen
| Prijs | € 24.000 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 122.084 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 27 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 28-09-2019 |
| Topsnelheid | 208 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Donker zwart |
| Gewicht | 1470 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | maart 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2025
Modelcode: F3
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 18
Tankinhoud: 58 liter
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 208 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.070 kg
Afmetingen (LxBxH): 4484 x 1849 x 1585 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 132 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Garantie
Garantie: Huisgarantie 2 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
- Nieuwe APK indien keuringsdatum binnen 2 maanden vervalt
- Algehele technische controle van de auto
- Reiniging interieur & exterieur
- Gecontroleerde kilometerstand
- Vloeistoffen controleren & bijvullen
- Tenaamstelling van de auto
- Vrijwaring eventuele inruilauto
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie 2 maanden (2 maanden garantie)
- Extra zekerheid (€ 695 meerprijs):
- Nieuwe APK
- Algehele technische controle van de auto
- Reiniging interieur & exterieur
- Gecontroleerde kilometerstand
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Minimaal een kwart tank brandstof
- Tenaamstelling van de auto
- Vrijwaring eventuele inruilauto
- Tot 4 cilinders. Elke extra cilinder heeft een meerprijs van €200,- per cilinder.
- Gratis vervangend vervoer
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden)
- James autoservice zekerheid plus (€ 695 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Nieuwe APK
- Algehele technische controle van de auto
- Reiniging interieur & exterieur
- Gecontroleerde kilomterstand
- Tenaamstelling van de auto
- Vrijwaring eventuele inruilauto
- Minimaal een kwart tank brandstof
- Tot 4 cilinders. Elke extra cilinder heeft een meerprijs van €200,- per cilinder.
- Gratis vervangend vervoer
- * 8 jaar garantie vanaf de 1e registratiedatum
- * Tot 150.000 km voor Europese auto's
- * Vraag naar alle voorwaarden
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Huisgarantie 12 maanden (12 maanden garantie)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Mythos zwart metallic (0E0E)
- S Line exterieur
- Velgen, lichtmetaal 7J x 18 "5-dubbel-arm"-design (C2I)
- Aluminium raamlijsten (4ZB)
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar (6XE)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- geluidsisolerend glas
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
Infotainment
- MMI navigatie plus met MMI touch inclusief Audi Connect Basis - zonder Google Earth (PNR)
- Audi sound system (9VD)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Airconditioning, volautomatisch (2-zone) (9AK)
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank plus (5KR)
- armsteun voor
- Decoratielijsten, aluminium inleg (5TD)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- lederen sportstuur
- Lendensteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- Sportstoelen voor (Q4H)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- Verkeersbordenherkenning (QR9)
- zij airbag(s) voor
Overige
- Assistentie pakket (dodehoek detectie) (PCE)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Parkeerhulp plus (parkeersensor voor) (7X2)
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
“Bij MVI Automotive selecteren wij uitsluitend aantoonbaar goed onderhouden auto’s van hoge kwaliteit.”
Elke auto wordt zorgvuldig gecontroleerd en verkeert in uitstekende staat, zowel technisch als optisch. Het interieur is bijzonder netjes en vrijwel in nieuwstaat. Uiteraard zijn onze auto’s rook- en huisdiervrij.
Betrouwbaar, comfortabel en volledig rijklaar. Instappen en zorgeloos rijden.
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































































![Renault Zoe - Q90 Life Quickcharge 41 (ex accu) [ Standkachel Airco Bluetooth aansluiting]](https://cdn.autowereld.nl/I761905526/240x180/renault-zoe-q90-life-qc-40-ex-accu-standkachel-airco-bluetooth-aansluiting.jpg)








































