
Audi Q3 - 35 TFSI Pro Line / Digitaal dashboard / App connect / Navi by APP / Trekhaak / Lichtmetaal
Algemeen
| Prijs | € 26.950 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 61.664 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-398-HS |
| Datum deel 1 | 09-09-2022 |
| Topsnelheid | 208 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Ibis White (licht wit) |
| Gewicht | 1425 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | maart 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2020 - dec. 2023
Modelcode: F3
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 58 liter
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 208 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.000 kg
Afmetingen (LxBxH): 462 x 186 x 163 cm
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 147 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Wittebrug Autodealer (Forepark) Donau 120 2491BC 'S-GRAVENHAGE, NL 070-7568781 http://www.wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Trekhaak afneembaar
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navi By App
- Navigatie bij app
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
Overige
- Airconditioning, volautomatisch (2-zone) (9AK)
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Apple Carplay/Android Auto
- **Alle moeite is genomen om informatie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
- Achterklep elektrisch openend en sluitend (4E7)
- Audi virtual cockpit (9S1)
- Bluetooth
- Buitenspiegelbehuizing, in carroseriekleur (6FA)
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Lane departure warning (6I3)
- sportstuur leder
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder (1XW)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Laat je niets wijsmaken, deze Audi Q3 biedt alles wat jij van een auto verlangt. De krachtige benzinemotor van deze auto is gekoppeld aan een handgeschakelde zesversnellingsbak. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als je met volle handen staat. In deze auto profiteer jij onder andere ook van: LED koplampen, warmtewerend glas, in hoogte verstelbare voorstoelen en in delen neerklapbare achterbank.
Ontdek de digitale mobiliteitswereld, met zijn dashboard dat alle noodzakelijke informatie projecteert om jouw reis comfortabel en veilig te maken. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Zoals je van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleer je op afstand de status van de auto en bedien je diverse functies. De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Al je favoriete radiozenders letterlijk onder handbereik: dat kan met audiobediening op het stuur. Deze auto is voorzien van lederen sportstuur, digitale radio, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De geavanceerde technologie in deze Audi is in staat om onderweg het verkeer om je heen te monitoren en er op te reageren. Zo heb je als het ware een automatische co-piloot aan boord. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Deze Audi Q3 blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. Ook helpen het hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, jouw rit tot een veilige rit te maken.
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en tot 12 maanden BOVAG garantie. Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een BOVAG 40 puntencheck, vloeistoffen op peil en een geldige APK. Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan voor ons Wittebrug Servicepakket! Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































