
Audi Q3 - 35 TFSI S Line - TURBO BLAUW - ELEKTR STOELEN
Algemeen
| Prijs | € 24.990 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 133.520 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JRF-39-L |
| Datum deel 1 | 29-11-2018 (import) |
| Topsnelheid | 207 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1470 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 207 km/u
GVW: 2.045 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
CO₂-uitstoot: 131 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Keyless start
- Lederen sportstuur
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Matrix LED koplampen
- Metallic lak
- S Line exterieur
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
Overig
- Keyless-pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Keyless entry, Keyless start)
- LED-lichtpakket (Koplampen adaptief, Koplampen adaptief, LED achterlichten, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED dagrijverlichting, LED mistlampen, LED mistlampen, Matrix LED koplampen)
- S Line interieur (Aluminium interieur afwerking, Lederen sportstuur)
- Speciale kleur
= Bijzonderheden =
U ziet het al aan de buitenkant en u voelt het zodra u de krachtige motor start, deze sportieve Audi Q3 is gemaakt om prestaties te leveren. En heel aantrekkelijk is de stoere, sportieve S-Line styling. De aandrijving van deze Audi wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Bestuurder en bijrijder krijgen een warm welkom: deze Audi Q3 is voorzien van verwarmbare voorstoelen. Mooi om te zien en heerlijk om in te zitten zijn de sportstoelen, die u onderweg optimale ondersteuning geven. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. De slimme koplampen gebruiken de allernieuwste matrix LED-verlichting. Altijd maximaal zicht, nooit verblinding bij de tegenligger. Bij de rijke uitrusting horen ook 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halflederen bekleding, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Het systeem controleert alle belangrijke functies en geeft die perfect weer via het digitale dashboard. Via uw smartphone en Connected Services checkt u eenvoudig de belangrijke functies van de auto, overal en altijd. Laat u onderweg niet afleiden, de bediening van het audio-installatiesysteem gaat met knoppen op het stuur. Natuurlijk is de audio-installatie voorzien van dab-ontvangst. Smartphone in het rood? Geen punt, de draadloze telefoonlader zorgt voor een volle accu. Dankzij electronic climate control is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Met parkeersensoren voor en achter, regensensor, cruise control, keyless entry, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze Audi helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Audi Q3 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. Accident avoidance system is een pre crash systeem. Het systeem helpt u om een dreigende aanrijding te voorkomen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































