
Audi Q5 Sportback - 50 TFSI e S edition Competition | Trekhaak | Apple/Android Play | Adaptive Cruise | Matrix
Algemeen
| Prijs | € 49.900 |
| Prijs excl. BTW | € 41.301 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 44.399 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 09 september 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HTK-69-D |
| Datum deel 1 | 09-09-2024 (import) |
| Topsnelheid | 239 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,10 sec |
| Motorvermogen | 220 kW (299 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Chronos grey-metallic (Z7) |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 56 |
| Introductiejaar | januari 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Technische informatie
Koppel: 370 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 54 liter
Actieradius: 62 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,1 s
Topsnelheid: 239 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxB): 469 x 192 cm
Wielbasis: 282 cm
Accu
Accu: 14 kWh
Interieur
Interieur: Soul (black) (YM), Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 41 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Chronosgrijs (Z7Z7)
- Matrix LED-koplampen (PXC)
- S Line exterieur
- Velgen Audi Sport, 5-arm-polygoon, 8,5Jx21, bandenmaat 255/40 R21 (42W)
- Achterklep elektrisch openend en sluitend (4E7)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Koplampsproeiers (8X1)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Privacy glas (QL5)
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Audi smartphone interface plus (IU4)
- MMI navigatie plus (7UG)
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audi Phone Box (9ZE)
- Audi sound system (9VD)
- Audi virtual cockpit (9S8)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Head-up display (KS1)
- multimedia-voorbereiding
- telefoonintegratie
Interieur & Comfort
- airco separaat achter
- Automatische airconditioning met drie zones (9AQ)
- Stoelverwarming voorin (4A3)
- Stof Sequenz en leder (N7V)
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank plus (3NS)
- Achteruitrijcamera (KA2)
- armsteun achter
- Automatisch dimmende binnenspiegel, frameloos (4L6)
- Decoratielijsten, geborsteld mat aluminium (5TG)
- Driespaaks lederen stuur, multifunctioneel plus (1XW)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch instelbare voorstoelen (3L5)
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- Interieurvoorverwarming en -ventilatie (GA1)
- lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voorin (6E1)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Scheidingsnet (3CX)
- Sportstoelen voor (Q1D)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Audi pre sense City
- Autonomous Emergency Braking
- vervolgbotsing preventie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Hold assist (UH2)
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Lane departure warning (6I3)
- Parkeerhulp plus (7X2)
- passagiersairbag
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera (QR9)
- zij airbag(s) voor
Overig
- Assistentiepakket City (dodehoek detectie, achteruitrij assistent, uitstap waarschuwing) (PCM)
- Assistentiepakket Tour (cruise control adaptief met Stop&Go, file assistent, rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent) (PCN)
- Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie voor de bestuurdersstoel (4-voudig instelbare lendensteunen in de voorstoelen, Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend, Buitenspiegels elektr. met geheugen, elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen) (PV3)
- oplaadmogelijkheid
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Huiskes-Kokkeler is met vestigingen in Hengelo, Doetinchem, Almelo en Oldenzaal dé dealer in Volkswagen-, Audi-, SEAT-, CUPRA-, en Škoda personenauto’s en Volkswagen Bedrijfswagens in Oost-Nederland.
Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging en een eventuele proefrit, wel adviseren wij u vooraf een afspraak in te plannen om er zeker van te zijn dat het voertuig voor u beschikbaar is op het gewenste moment. Of u nu kiest voor particulier of zakelijk kopen, private lease, zakelijke lease, financial lease of financieren: we helpen u graag om de perfecte auto te vinden die bij u past.
Huiskes-Kokkeler besteedt de uiterste zorg aan de juistheid en volledigheid van de gegevens. Hoewel de informatie permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven zijn wijzigingen te allen tijde voorbehouden. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Audi Q5 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































