
Audi Q5 Sportback - 55 TFSI e S edition
Algemeen
| Prijs | € 58.950 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 17.728 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 08 april 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | Z-781-PL |
| Datum deel 1 | 08-04-2024 (import) |
| Topsnelheid | 239 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,30 sec |
| Motorvermogen | 195 kW (265 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 56 |
| Introductiejaar | februari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2021 - dec. 2023
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 105 kW (143 PK)
Vermogen brandstofmotor: 196 kW (266 PK)
Koppel: 370 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 54 liter
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 5,3 s
Topsnelheid: 239 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 469 x 194 x 165 cm
Wielbasis: 282 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,8 l/100km (1 op 55,6)
CO₂-uitstoot: 41 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Leaseprijs: € 1.065 p/m (financial lease, 60 maanden); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Productveiligheid
Fabrikant: Van der Feer Nikkelstraat 31 8211AJ LELYSTAD, NL 0320247149 http://www.vanderfeer-occasions.nl verkoop@feer.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Keyless entry
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Assistentie Pakket (Dodehoek detector, Parkeer assistent, Rondomzicht camera, Uitparkeer waarschuwing, uitstap waarschuwing)
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- lederen/microvezel bekleding
- Luchtvering
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- S-pakket (Sportstuur, stuur leder)
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is autobedrijf van der Feer niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Hoeveel kost een Audi Q5 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























































































