
Audi Q5 Sportback - 55 TFSI e S edition Competition | Trekhaak | Adaptieve Cruise | Panorama Dak | Camera | Ma
Algemeen
| Prijs | € 59.900 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 29.489 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 26 augustus 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HRT-27-T |
| Datum deel 1 | 26-08-2024 (import) |
| Topsnelheid | 239 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,30 sec |
| Motorvermogen | 270 kW (367 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Mythoszwart metallic |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 56 |
| Introductiejaar | januari 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Technische informatie
Koppel: 370 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 54 liter
Actieradius: 62 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,3 s
Topsnelheid: 239 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxB): 469 x 192 cm
Wielbasis: 282 cm
Accu
Accu: 14 kWh
Interieur
Interieurkleur: Zwart-rotsgrijs
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 41 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"
- Matrix LED-koplampen (PXC)
- metaalkleur
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar (3FU)
- S Line exterieur
- Achterklep, automatisch bedienbaar (openen/sluiten) (4E7)
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend (6XK)
- dimlichten automatisch
- glans exterieur delen
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- LED-achterlicht (8VG)
- LED dagrijverlichting
- Privacy glas (QL5)
- Raamlijsten, aluminium (4ZB)
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bang & Olufsen 3D soundsystem (9VS)
- MMI navigatie plus (7UG)
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audi smartphone interface (IU1)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- multimedia-voorbereiding
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning met drie zones (9AQ)
- Bekleding, leder "Fijnnappa" (N2R)
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank plus (3NS)
- Achteruitrijcamera (KA2)
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- Automatisch dimmende binnenspiegel, frameloos (4L6)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel (3PB)
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- Interieurvoorverwarming / -ventilatie (GA1)
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voorin (6E1)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstoelen voor (Q1D)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Audi pre sense City
- Autonomous Emergency Braking
- vervolgbotsing preventie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Hold assist (UH2)
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp plus (7X2)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Assistentiepakket 'City en Parking' (dodehoek detectie, achteruitrij assistent, Parkeerassistent, rondomzicht camera, uitstap waarschuwing) (PCZ)
- Assistentiepakket 'Parking' (rondomzicht camera) (PCF)
- oplaadmogelijkheid
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Huiskes-Kokkeler is met vestigingen in Hengelo, Doetinchem, Almelo en Oldenzaal dé dealer in Volkswagen-, Audi-, SEAT-, CUPRA-, en Škoda personenauto’s en Volkswagen Bedrijfswagens in Oost-Nederland.
Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging en een eventuele proefrit, wel adviseren wij u vooraf een afspraak in te plannen om er zeker van te zijn dat het voertuig voor u beschikbaar is op het gewenste moment. Of u nu kiest voor particulier of zakelijk kopen, private lease, zakelijke lease, financial lease of financieren: we helpen u graag om de perfecte auto te vinden die bij u past.
Huiskes-Kokkeler besteedt de uiterste zorg aan de juistheid en volledigheid van de gegevens. Hoewel de informatie permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven zijn wijzigingen te allen tijde voorbehouden. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Audi Q5 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























