
Audi Q5 Sportback - 55 TFSI e S edition / DAB / Adaptive Cruise / Elektrische stoelen
Algemeen
| Prijs | € 39.900 |
| Bouwjaar | Augustus 2021 |
| Kilometerstand | 40.180 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 11 augustus 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-193-ZN |
| Datum deel 1 | 11-08-2021 (import) |
| Topsnelheid | 239 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,30 sec |
| Motorvermogen | 270 kW (367 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Ibiswit |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 56 |
| Introductiejaar | februari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Technische informatie
Koppel: 370 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 54 liter
Actieradius: 62 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,3 s
Topsnelheid: 239 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.660 kg
Lengte: 469 cm
Wielbasis: 282 cm
Accu
Accu: 14 kWh
Interieur
Interieur: Zwart-rotsgrijs, Leder/alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 41 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket: Wanneer je bij auto az een auto koopt dan worden deze occasions geleverd inclusief een pre-inspectie, vloeistoffencontrole, NAP-controle, geldige APK en de tenaamstelling. Heb je liever wat extra zekerheid dan zijn er twee pakketten beschikbaar die je kunt aankopen bij aanschaf van jouw volgende auto.
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Matrix LED-koplampen (PXC)
- S Line exterieur
- Akoestisch glas in voorportieren (VW5)
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend (6XK)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Privacy glas (QL5)
- Raamlijsten, aluminium (4ZB)
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Spiegelkappen zwart (6FJ)
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Audi sound system (9VD)
- Audi virtual cockpit (9S8)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- MMI navigatie plus (7UG)
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audi smartphone interface (IU1)
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zone (9AQ)
- Dinamica Frequenz microvezel en leder met S-logo's (N5K)
- Kunstleder op interieurdelen (7HB)
- Sportstoelen voor (Q1D)
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Stoelen vóór, elektrisch verstelbaar (3L5)
- stuurwiel multifunctioneel
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank plus (3NS)
- armsteun achter
- Decoratielijsten, aluminium mat geborsteld (5TG)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Interieurvoorverwarming / -ventilatie (GA1)
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voorin (6E1)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Scheidingsnet (3CX)
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- Parkeerhulp plus (7X2)
- Wegrijassistent (UH2)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Audi pre sense City
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
Overig
- Assistentiepakket Tour (cruise control adaptief met Stop&Go, file assistent, rijstrooksensor met correctie, uitwijk assistent, Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera) (PCN)
- start/stop systeem
- Lendensteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
Hoeveel kost een Audi Q5 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































![SEAT Ateca - 1.5 TSI FR Business Intense Aut. [ Panoramadak Camera Stoelverwarming Trekhaak ]](https://cdn.autowereld.nl/I762341390/240x180/seat-ateca-1-5-tsi-fr-business-intense-aut-panoramadak-camera-stoelverwarming-trekhaak.jpg)






