
Audi Q5 - 2.0 TFSI 252pk Quattro Sport S Line Edition S-Tronic Matrix-LED / Navigatie / Camera / Bli
Algemeen
| Prijs | € 32.990 |
| Bouwjaar | Augustus 2018 |
| Kilometerstand | 51.110 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 15 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TH-948-G |
| Datum deel 1 | 03-08-2018 |
| Motorvermogen | 185 kW (252 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Moonlight Blauw metallic |
| Gewicht | 1695 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2018 - jan. 2019
Technische informatie
Koppel: 370 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 6,3 s
Topsnelheid: 237 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.400 kg
Afmetingen (LxBxH): 477 x 194 x 167 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 159 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 1.295): Audi Selectie :plus tot 300PK: 14 maanden garantie
Dit afleverpakket bevat: Audi Selectie :plus; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Van den Udenhout Roosendaal Argon 41 4751XC OUD GASTEL, NL 076-800 0000 https://udenhout.nl/ tb@leadnet.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Aluminium delen exterieur
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Elektrische ramen voor en achter
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
Overige
- Matrix led koplampen
- S Line exterieur
- Vervolgbotsing preventie
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Assistentie Pakket (Achteropkomend verkeer waarschuwing, Achteruitrijcamera, Dodehoek detector, Parkeersensor voor, Uitparkeer waarschuwing)
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
• OPENINGSTIJDEN •
Audi Centrum Roosendaal staat 6 dagen per week voor u klaar. Op maandag t/m vrijdag van 09:00 tot 18:00 en op zaterdag van 10:00 tot 17:00 uur.
• CONTACT •
Neem direct contact met ons op via: 076-800 0000 of via WhatsApp: 06-55725428.
• TOTALE VOORRAAD •
Wij hebben altijd zeer scherpe deals op nieuwe auto's en aantrekkelijke jonge occasions.
Bekijk ons totale aanbod op www.udenhout.nl/auto
• ZAKELIJK RIJDEN? •
Via onze eigen, onafhankelijke leasemaatschappij Van den Udenhout lease kunt u iedere auto voordelig leasen per maand. We maken graag een aantrekkelijk persoonlijk voorstel!
Vraag direct een offerte aan via: www.udenhoutlease.nl/
• LIEVER PRIVATE LEASE? •
Wilt u een nieuwe auto rijden zonder dat u spaargeld hoeft in te leggen?
Kies voor private lease! Met private lease rijdt u een gloednieuwe auto voor één vast bedrag per maand, u hoeft alleen nog te tanken!
Meer weten? Kijk op www.udenhout.nl/leasen/private-lease
Wij doen er alles aan om de informatie op onze website zo compleet en kloppend mogelijk te houden, echter kunnen hieraan geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































