
Ford Transit Connect - T200S 1.8 TDCi|2013|airco|lage km stand nap|afl.gratis nieuwe apk|marge
Algemeen
| Prijs | € 2.999 |
| Prijs incl. BTW | € 2.999 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 136.216 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | VF-053-J |
| Datum deel 1 | 06-08-2013 |
| Topsnelheid | 142 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 21,00 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1753 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1363 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Connect occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 21,0 s
Topsnelheid: 142 km/u
GVW: 2.040 kg
Wielbasis: 266 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 159 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 130 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Multimedia-voorbereiding
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
Veiligheid
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- Rubber mat in laadruimte
= Bijzonderheden =
Ford Transit Connect T200S 1.8 TDCi|2013|airco|lage km stand nap|afl.gratis nieuwe apk|marge
citroen berlingo,jumpy,jumper,dodge ram van,fiat,ducato,scudo,doblo,ford, transit,connect,courier, cool edition,mercedes sprinter vito mb 80 mb 100 mitsubishi canter l200 l300 l400 nissan vannete cabstar opel vivaro movano peugeot expert boxer partner renault master trafic mascot kangoo express seat inca toyota hyace volkswagen transporter caddy iveco daily hyundai h100 h200 h350 kipper kraan meubelbak laadklep glasresteel lang hoog maxi mascott
kiepbak kiepper enkelcabine dubbelcabine bestelwagen personenbus pick up laadbak bestelauto gesloten bestel invalide vervoer rolstoel primastar crafter berlingo jumper
Ons bezoeken?
Zou u zo vriendelijk willen zijn om voordat u een bezoek brengt, eerst telefonisch contact met ons op te nemen. Op deze manier hebben wij alle tijd voor u wanneer u een bezoek brengt. En weet u zeker dat de auto waarvoor u komt nog actueel is.
graag tot ziens in Nieuwendijk ,Corne Scherpenisse
Hoeveel kost een Ford Transit Connect verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































