
Audi Q5 - 2.0 TFSI quattro Adrenalin Sport NL auto, trekhaak, All season banden, Xenon
Algemeen
| Prijs | € 22.945 |
| Bouwjaar | Februari 2016 |
| Kilometerstand | 114.758 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 29 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HB-124-S |
| Datum deel 1 | 09-02-2016 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,70 sec |
| Motorvermogen | 165 kW (224 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1745 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/65 R17
Acceleratie (0-100): 6,7 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.380 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 190 x 166 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 174 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik in de stad: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Afleverpakket (1)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DVD speler
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportonderstel
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Automatisch Sper Differentieel
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
= Bijzonderheden =
De Audi Q5 2.0 TFSI quattro Adrenalin Sport is een stijlvolle en sportieve SUV die comfort, prestaties en veelzijdigheid moeiteloos combineert. Dankzij de krachtige 2.0 TFSI-benzinemotor en het quattro-vierwielaandrijvingssysteem biedt hij onder alle omstandigheden veel grip en een vertrouwd rijgevoel. Deze origineel Nederlands geleverde auto is uitgerust met xenonverlichting voor uitstekend zicht, all season banden voor zorgeloos rijden in elk seizoen en een trekhaak die hem extra praktisch maakt voor caravan, aanhanger of fietsendrager. De sportieve Adrenalin-uitvoering geeft de Q5 bovendien een dynamische uitstraling, waardoor hij zowel zakelijk als privé een aantrekkelijke verschijning is. Een complete en comfortabele premium SUV voor wie rijplezier en gebruiksgemak belangrijk vindt.
Afleverpakket €695,- .
Afleverpakket omvat o.a. onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema, nieuwe APK, aircoservice, halve tank brandstof, reiniging van het interieur en exterieur, eventueel vrijwaren van de inruilauto.
Een BOVAG garantie van 12 maanden is in overleg mogelijk.
Het is mogelijk dat de toegevoegde advertentietekst/opties licht afwijken van de opties/accessoires die werkelijk op de auto zitten. Er kunnen aan deze advertentie geen rechten worden ontleend. Wij van Autobedrijf Koppejan kunnen niet aansprakelijk worden gesteld voor de inhoud en volledigheid van de verstrekte informatie.
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























