
Audi Q5 - 2.0 TFSI quattro Launch Edition
Algemeen
| Prijs | € 28.000 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 122.612 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 16 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-039-BD |
| Datum deel 1 | 04-10-2017 (import) |
| Topsnelheid | 237 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,30 sec |
| Motorvermogen | 185 kW (252 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1695 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/65 R17
Acceleratie (0-100): 6,3 s
Topsnelheid: 237 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.400 kg
Afmetingen (LxBxH): 466 x 189 x 166 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
CO₂-uitstoot: 162 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik in de stad: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Vervolgbotsing preventie
Overig
- Assistentie Pakket (Achteropkomend verkeer waarschuwing, Achteropkomend verkeer waarschuwing, Achteruitrij assistent, Achteruitrij assistent, Achteruitrijcamera, Achteruitrijcamera, Achteruitrijcamera, Dodehoek detector, Dodehoek detector, Parkeer-assistent, Parkeer-assistent, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor, Rondomzicht camera, Rondomzicht camera)
- File-assistent
- Stoelen-pakket (Lendesteunen (verstelbaar), Stoel ventilatie voor)
- Tour pakket (Bots waarschuwing systeem, Cruise control adaptief met Stop&Go, File-assistent, Rijstrooksensor met correctie)
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































