
Audi Q5 - 2.0 TFSI quattro|Leder|Stoelvw|Cruis|Led|Nap
Algemeen
| Prijs | € 7.999 |
| Bouwjaar | Maart 2011 |
| Kilometerstand | 298.094 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 02 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 35-PLZ-1 |
| Datum deel 1 | 04-03-2011 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,20 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1730 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | december 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/65 R17
Acceleratie (0-100): 7,2 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.365 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 188 x 165 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 199 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik in de stad: 10,5 l/100km (1 op 9,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Audioinstallatie met CD-wisselaar
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor
- Trekhaak met afneembare kogel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
= Bijzonderheden =
|KEURIG ONDERHOUDEN AUDI Q5 MET DE JUISTE OPTIE’S EN UITSTRALING!
|TECHNISCH ALS OPTISCH 100%
|4X NIEUWE BANDEN
|STOELVERWARMING
|LEDER
|V/A PARKEERSENSOREN
|CRUIS CONTROL
|NL AUTO MET NAP!
OPENINGSTIJDEN:
MAANDAG T/M ZATERDAG - 10:00/19:00
ZONDAG - GESLOTEN
Bij aankoop van alle occasions kunt het volgende van ons verwachten:
• Technische inspectie voertuig
• Garantie in overleg ( Autotrust )
• Nationale Autopas
• Professionele poetsbeurt van interieur en exterieur
• Nieuwe of een ruime APK keuring
Welkom bij MNG Auto's.
Uw occasiondealer waarbij uw wensen centraal staan! Inruil van uw auto, motor, scooter is mogelijk bij ons evenals financieringen. Wij zijn maandag t/m zaterdag geopend van 09:00 uur t/m 19:00 uur. Op Zondag zijn wij geopend op afspraak. Buiten de vaste openingstijden zijn bezichtigingen op afspraak mogelijk.
Met vriendelijke groet en tot ziens.
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beinvloeden
⚠️ Let op – Google reviews
De Google reviews die bij deze Marktplaats-advertentie worden weergegeven, zijn niet afkomstig van ons bedrijf (MNG AUTOS).
Deze reviews worden automatisch door Marktplaats gekoppeld op basis van locatie en kunnen betrekking hebben op andere bedrijven of personen in de omgeving.
Wij hebben dit probleem inmiddels in behandeling bij Marktplaats, zodat dit zo snel mogelijk wordt gecorrigeerd.
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























